У Нацради не вистачає повноважень для закриття «Інтера»

У Нацради не вистачає повноважень для закриття «Інтера»

У Нацради з питань кіно і телебачення не вистачає повноважень для закриття «Інтера».

Про це в ефірі «Громадського» заявив голова Нацради Юрій Артеменко.

— Повноважень для втручання Нацради не вистачає. Але те, що кажуть: «Давайте політично зачинимо «Інтер» — це «бєспрєдєл». Тому що завтра після «Інтеру» будуть і «5 канал», і «Громадське радіо» і все що завгодно, — каже Артеменко.

За його словам, процедура призупинення ліцензії каналів триває дуже довго.

— У нас процедура – провести моніторинг, провести перевірку, це буде роками. Ми пропонували, якщо є підозра в розпалюванні ворожнечі, ми припиняємо ліцензію на 3 місяці і потім нехай канал поновлює її через суд. Але зараз, ми так не можемо, — наголосив очільник Нацради.

Артеменко зазначив, що пожежа на «Інтері» — це злочин, який потребує розслідування та покарання. При цьому він вважає, що «Інтер» сам дав підставу так відреагувати на контент каналу.

З іншого боку, «Інтер» дав підставу це зробити. Ми звертались до каналу і казали: «В країні де війна, де матері втрачають дітей, де ставлення до Росії не дружнє, ви виважуйте свої позиції». Але святкові концерти, чи фразою, яку вирізали (Слава Україні –  фраза, що була вирізана зі слів співака Олександра Пономарьова — ред.) — телеканал дав підставу вчинити ці злочини, — висловив свою думку Артеменко.
Нагадаємо, близько двох сотень учасників протесту звинувачують «Інтер» у проросійських поглядах. Вони привезли до будівлі офісу «Інтера» на вулиці Дмитрівській у Києві покришки,розставили намети та заявили, що їхня акція буде безстроковою. Журналістів вивели з приміщення каналу через «живий коридор» активістів.Раніше повідомлялося, що «Інтер» підпалили. загрузка...

Читайте також

Коментарі