Сім’я українки, котра захворіла на менінгіт в Єгипті, просить про допомогу

Сім’я українки, котра захворіла на менінгіт в Єгипті, просить про допомогу

В Олександрійській клінічній лікарні міста Києва продовжують боротися за життя Юлії Шпички, котра захворіла на гнійний менінгоенцифаліт під час відпочинку в Шарм-ель-Шейху. Близько місяця дівчину тримали в стані медичної коми, щоб зменшити вплив хвороби на головний мозок.

Юлію Шпичку евакували літаком медичної авіації до України ще 7 серпня, з того часу дівчина отримала інтенсивний курс лікування від менінгіту та енцефаліту. Днями, хвору вивели зі стану коми, але основні функції головного мозку не відновилися. Юля не може розмовляти, рухатися, їсти та інше.

«Декілька разів з очей капали сльози та були невеличкі рухи пальців на руках – і все. Сподіваюся, що вона усвідомлює, що я поруч», — розповідає Олександр Шпичка, чоловік постраждалої.

Родина хворої дівчини звертається до всіх небайдужих, до волонтерів, до журналістів, до очільників Міністерства охорони здоров’я України з проханням допомогти.

«Ми зверталися за допомогою до Міністра охорони здоров’я України, Уляни Супрун, але поки що, отримали допомогу тільки у вигляді контактів лікарів, що спеціалізуються по таким хворобам. Днями потрібна була санітарна машина для транспортування Юлі в іншу лікарню, де є обладнання для МРТ досліджень; ми зверталися до МОЗ – нам не допомогли. Знайшли машину самостійно у приватній клініці, три години їх роботи коштувало більше 6000 грн. Ми вдячні лікарям інфекційного відділення Олександрійської клінічної лікарні за великі зусилля, але щоранку ми купуємо ліків на 3-4 тисячі гривень, бо лікарня такими ліками не забезпечена. І скоро настане день, коли коштів у нас просто не буде. Взагалі», — каже Олександр Шпичка, чоловік дівчини.

Допомогти Юлії Шпичці можна за переказавши кошти на карту Приватбанку:

5168-7573-0782-2041. Отримувач Негрій Віктор Григорович, це батько дівчини. З родиною постраждалої українки можна зв’язатися за телефонами: 098-507-13-80 (брат Богдан), телефон 097-900-01-81 (чоловік Олександр).

Нагадаємо, що 2 серпня 2016 року під час відпочинку в готелі Sultan Gardens Resort в Шарм-ель-Шейху трапилася біда з українською туристкою Юлією Шпичкою. Дівчині стало погано на пляжі, але згодом стан Юлії погіршився — її було терміново перевезено до Міжнародного госпіталю Шарм-ель-Шейх, де її ввели в стан медичної коми. Через непорозуміння зі страховою компанією «ВУСО» хвору евакували до Києва лише 7 серпня. Родина змушена була через соціальні мережі та ЗМІ збирати кошти на оплату приватного літака санітарної авіації. Юлі Шпичці 29 років, вона проживає в містечку Узин, Білоцерківського району, Київської області. Має доньку 1,8 років та чоловіка Олександра, котрий працює в шино-монтажній майстерні. До трагедії, дівчина перебувала у відпустці по догляду за дитиною.загрузка...

Читайте також