Російський "Руслан" може піти з ринку авіаперевезень - ЗМІ

Літаки Ан-124 "Руслан", що перебувають у власності російських компаній та оборонного відомства, можуть незабаром піти з ринку міжнародних авіаперевезень. Про це пише у своїй статті BBC.

Проблемою для російських цивільних "Русланів" стало те, що вони повинні проходити планове продовження свого сертифікованого ресурсу через кожні 4 тисячі годин відповідно до документації. Цю роботу за міжнародними правилами виконує власник сертифіката типу, тобто компанія, яка спочатку розробляла ці машини. В даному випадку це українська компанія "Антонов".

Проте, як заявив у березні в інтерв'ю російському авіатранспортному огляду головний конструктор літаків Ан-124 і Ан-225 Віктор Толмачов, який в даний час обіймає посаду технічного директора групи компаній "Волга-Днепр", Україна відмовляється сертифікувати російські "Руслани", що не дозволяє продовжувати їхній ресурс.

-До 2018 року, за нашими розрахунками, через прийняту на сьогодні систему підтримки льотної придатності, через фахівців ДП "Антонов" треба буде пройти всім Ан-124-100 авіакомпанії "Волга-Днепр". Офіційних паперів від ДП "Антонов" про припинення співпраці між нами в нашому розпорядженні немає. Але в реальній роботі ми відчуваємо: українське держпідприємство фактично перестало працювати, - цитує видання слова Толмачова.

На сайті компанії в розділі новин, де зазвичай публікуються повідомлення про отримання різних сертифікатів, з того часу не було опубліковано жодних новин про долю "Русланів".

За словами Толмачова, російські підприємства технічно здатні виконувати будь-які роботи з літаками (їх, власне, до 2004 року будували в Ульяновську на заводі "Авіастар"), проте проблема виникає саме з документацією та сертифікатами, без яких "Руслани" не зможуть літати за кордоном.

Можливим виходом в такій ситуації, за його словами, було б передати повноваження з сертифікації в ВАТ "Іл", яке супроводжує військові "Руслани". Однак у відповідь українська компанія "Антонов" виступила із заявою, в якій попередила, що може відмовитися від сертифікації російських Ан-124.

-У разі виведення цивільних літаків Ан-124-100 "Руслан" з-під нагляду ДП "Антонов", підприємство буде змушене звернутися в міжнародні авіаційні організації з заявою про зняття з себе відповідальності за забезпечення безпечної експлуатації цих повітряних суден на міжнародних авіалініях, - йдеться в ньому.

Рекомендуємо прочитати

Пологи платні чи безплатні. Як медреформа вплине на майнову дискримінацію

Міністерство охорони здоров'я спростувало дану інформацію, наголошуючи, що відповідно до останньої редакції від 17 липня ведення вагітності та пологи для громадян ....

Це може бути цікавим

У Росії вчителька прикувала себе ланцюгом до пам'ятника Леніну

22 серпня, в день прапора Росії, в Новосибірську Ксенія Сухоруких прикувала себе ланцюгом до пам'ятника Леніну....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

"Киевпасстранс" презентовал новый дизайн проездных на сентябрь

"Киевпасстранс" традиционно подготовил новый дизайн проездных на следующий месяц....