Рабінович прирівняв ілюзії президента РФ з бажаннями Гітлера щодо анексії

Рабінович прирівняв ілюзії президента РФ з бажаннями Гітлера щодо анексії

Бізнесмен Слава Рабінович порівняв анексію Судетської області Чехословаччини у 1938 році Адольфом Гітлером до анексії Криму 2014 року Росією. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Рабінович процитував слова Володимира Путіна про Крим, які той виголосив під час засідання Східного економічного форуму у Владивостоці, зазначивши, що заява президента РФ про події 2014 року прозвучала через 2,5 роки у 2016-му. Рабінович провів паралель зі схожою подією у 1940 році відбувалося у Адольфа Гітлера.

-Питання приналежності Криму закрите», – заявив президент Росії Володимир Путін на пленарному засіданні Східного економічного форуму. «Народ Криму рішення прийняв і проголосував. Питання історично закритий», – підкреслив він. 2016 рік, про події 2014 року. У 1940 році Адольф Гітлер точно так само перебував у стані маніакальних ілюзій щодо анексії Судетської області Чехословаччини у 1938 році. Так і хочеться написати: «Питання приналежності Судетов закрите», – заявив рейхсканцлер Німеччини Адольф Гітлер на пленарному засіданні Прусського економічного форуму. «Народ Судетської області рішення прийняв і проголосував. Питання історично закрите, – підкреслив він. 1940 рік, про події 1938 року», – пише Рабінович.загрузка...

Читайте також

Коментарі