Великий російський банк іде з України через санкції

Великий російський банк іде з України через санкції

Російська банківська група «ВТБ» вирішила закрити свій дочірній банк, проти якого Україна у вересні 2015 року ввела санкції. Про це пише Прайм.

Глава «ВТБ» Андрій Костін розповів, що актив, який перебуває в Україні, група планує закрити вже в найближчі місяці.

-У нас є в Україні актив «Банк Москви», який потрапив під особливі санкції. І ми для того, щоб цей банк зберегти, хотіли його докапіталізувати, але керівництво України, здається, навіть Рада безпеки там збиралася (з цього приводу), вони категорично проти зміни цих санкцій. Ми будемо цей банк точно закривати в найближчі місяці, – заявив він.

Костін додав, що група «ВТБ» не бачить перспектив для розвитку бізнесу в Україні та готова продати банк «ВТБ Україна» навіть з втратами для себе.

-Ми великі зусилля докладаємо для того, щоб максимально сьогодні стягнути всі кошти, які ми видали, і мінімізувати можливі збитки. Сьогодні продаж без додаткових збитків неможливий. Тому ми займаємо таку позицію, що ми продовжуємо стягувати кошти, продовжуємо скорочувати наші витрати там. Я думаю, що найближчим часом продати там навряд чи вдасться, як власне і іншим російським банкам, – сказав він.

За словами Костіна, «ВТБ Україна» досить докапіталізувати, і якщо не нарощувати бізнес, то в такому стані він може триматися, на відміну від «БМ Банку».загрузка...

Читайте також

Коментарі