Суд скасував ліквідацію «Укрінбанку»

Суд скасував ліквідацію «Укрінбанку»

Касаційна скарга Національного банку залишена без задоволення, а рішення судів першої та апеляційної інстанцій — без змін.

Про це повідомили FinClub в НБУ.

Після отримання від Вищого адміністративного суду України постанови в повному обсязі Національним банком до суду буде подано заяву про роз’яснення порядку виконання рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 29.04.2016 у порядку, визначеному статтею 170 Кодексу адміністративного судочинства, — повідомили в НБУ.

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб подав заяви в Генеральну прокуратуру і Службу безпеки України про вчинення кримінального правопорушення: за одну ніч приватний нотаріус перереєстрував Укрінбанк на колишнього власника.

читайте також: США ввели санкції проти ватажків донбаських терористів

Так, 24 грудня НБУ визнав банк неплатоспроможним, і ФГВФО ввів у банк тимчасову адміністрацію. «Укрінбанк» був заснований у 1989 році. Його найбільшим акціонером на 10 липня 2015 року був голова його наглядової ради Володимир Клименко (71,1514%).

18 березня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним і скасував постанову правління Національного банку «Про віднесення ПАТ «Укрінбанк» до категорії неплатоспроможних».загрузка...

Читайте також

Коментарі