Матерів загиблих при теракті дітей засудят за футболки про Путіна

Матерів загиблих при теракті дітей засудят за футболки про Путіна

У місті Беслані Північної Осетії матері дітей, які загинули під час штурму російськими військовими силами школи в 2004 році, влаштували акцію протесту. Вони прийшли у футболках з написом «Путін — кат Беслана», передає МЕДУЗА.

Жінки зашли до будівлі школи в куртках, а потім зняли їх, показавши футболки з написом «Путін — кат Беслана». Співробітники в цивільному відтіснили їх, щоб тих не побачила офіційна делегація на чолі з керівником Північної Осетії В’ячеславом Бітарова. Всіх п’ятьох учасниць акції затримали. Разом з ними були затримали журналістку «Нової газети» Олену Костюченко та кореспондента інтернет-видання «Такі справи» Діана Хачатряна, які висвітлювали подію. Костюченко зробила єдину фотографію жінок в футболках. За її словами, решта журналістів навмисно відвернули від них камери.

На жінок склали протоколи за статтями 20.2 і 19.3 КоАП про порушення порядку проведення масового заходу і непокорі законному розпорядженню співробітників поліції. Журналісток відпустили без протоколів; офіційно перед ними не вибачилися.загрузка...

Читайте також

Коментарі