Київ-Кіото: Як живуть міста-побратими

Українсько-Японський Центр НТУУ «КПІ» та Музей історії міста Києва запрошують на відкриття виставки «Кіото. Історія та сучасне життя стародавньої столиці», присвяченій 45-й річниці встановлення побратимських зв’язків між містами Київ та Кіото.

З 7 по 20 вересня 2016 року в Музеї історії Києва проходитиме фотовиставка «Кіото. Історія та сучасне життя стародавньої столиці», присвячена 45-ій річниці встановлення побратимських зв’язків між столицею України – Києвом та стародавньою столицею Японії – Кіото. Офіційне відкриття виставки відбудеться 6 вересня о 19:00 у МВЦ «Музей історії міста Києва» (вхід за запрошеннями).

У програмі відкриття заплановане шоу неокаліграфії від українського митця-каліграфа Богдана Пархоменка та музичний виступ дуету молодих та амбіційних скрипалів «Two violins».

До участі у відкритті запрошені:

  • Мічіо Харада, заступник голови місії, міністр, радник Посольства Японії в Україні;
  • Жанна Лещинська, т.в.о. директора Департаменту країн Азіатсько-тихоокеанського регіону Міністерства закордонних справ України;
  • Ганна Старостенко, заступник голови Київської міської державної адміністрації;
  • Діана Попова, директор Департаменту культури Київської міської державної адміністрації.

Метою проекту є популяризація японської культурної спадщини в Україні та ознайомлення киян та гостей міста з містом-побратимом Києва – Кіото.

На виставці будуть представленні фотографії Кіото та його стародавніх околиць, традиційна кераміка, текстиль, лаковані вироби тощо. Під час роботи виставки будуть також проведені оглядові лекції з японських мистецтв, що зародилися в Кіото, таких як чайна церемонія та ікебана. Крім того, відвідувачі виставки матимуть можливість прослухати лекції про туристичні місця міста.

Відбір фотографій, як професіональних, так аматорських, проводився на конкурсній основі у 2 етапи:

  1. співробітниками Українського-Японського Центру НТУУ «КПІ» (УЯЦ було отримано понад 500 фотографій від 50 фотографів);
  2. компетентним журі у складі представників Посольства Японії в Україні, КМДА, УЯЦ, JT Україна, Асоціації фотографів України.

Фотовиставка відбудеться за підтримки Посольства Японії в Україні та Київської міської державної адміністрації.

Рекомендуємо прочитати

Журналиста выгнали с передачи за отказ говорить по-украински

Украинского журналиста и блогера Юрия Романенко выгнали с передачи «Прямым текстом» на канале ZIK за отказ говорить на государственном языке....

Це може бути цікавим

Еще один боевик собирается "взять Киев"

"Атаман Всевеликого Войска Донского" Николай Козицын пригрозил взять Киев....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Совбез ООН собирается на внеочередное заседание

Из-за обострения ситуации в Иерусалиме Совет безопасности ООН решил собраться на внеплановое заседание....