Думка експерта: Як РФ використовує «режим тиші» на Донбасі

Думка експерта: Як РФ використовує «режим тиші» на Донбасі

Росія розраховує на зовнішнього спостерігача в ситуації щодо припинення вогню на Донбасі. Про це в ефірі «5 каналу» сказав експерт з військових питань, співголова ГІ «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

— Давайте, по-перше, подивимося на реакцію третьої сторони конфлікту, країни-агресора Російську Федерацію. А саме на заяву пана Пєскова, який прокоментував це припинення вогню. Він чітко сказав: «Ми очікуємо від України наступних кроків. Перше – проведення загальної амністії, друге – проведення виборів на окупованих територіях і прийняття особливого статусу окупованих територій». Ось ціна припинення вогню. Росія фактично зробила класичний … трикутник, коли Україні дали зрозуміти, що дійсно Росія впливає на лідерів бойовиків, РФ продемонструвала свій вплив світовій спільноті і нашим західним партнерам, таким чином спонукаючи Україну до прийняття закону про загальну амністію і про вибори на окупованих територіях, — сказав він.

За словами експерта, Росія фактично умиває руки такою заявою.

Росія фактично умиває руки. І тоді вже звинувачення у порушенні Мінських домовленостей буде лунати на адресу України, — наголосив експерт.

Як відомо, бойовики з опівночі 1 вересня дотримуються «режиму тиші» на Донбасі.загрузка...

Читайте також