Скромний дідусь виявися мільйонером зі списку Forbes

Життя переконує нас, що зовнішність оманлива. Лише подивіться на скромного дідуся на фото, який насправді є одним з найбагатших людей Норвегії та мільярдером зі списку Forbes.

59396_GsKMFqRr0tm0_w_700

Улав Тун - голова правління компанії Olav Thon Gruppen (OTG), якій належать торгові центри і готелі в Норвегії і за кордоном, а також аеропорт і хімічне виробництво.  Улаву вже 92 роки, і він як і раніше працює по десять годин на день шість днів на тиждень. Незважаючи на свій похилий вік, на пенсію мільярдер не збирається.

Як розповів багатій, він народився на фермі і навіть не закінчив школу.

- Я хотів вивчати медицину, але потім в Європі в 1939 році почалася війна. Мої батьки вирішили, що буде небезпечно, якщо я поїду з дому, тому я залишився в Халлінгдале, роздумуючи, що робити далі. У цій місцевості були лисячі ферми, так що я взяв з собою кілька лисячих шкур і відправився в Осло, щоб продати їх, - розповів Тун в інтерв'ю журналу Scandinavian Travel.

Винахідливий хлопець домагався успіху крок за кроком, і через рік Улав відкрив власний хутряний бізнес на західній околиці Осло.

-  Коли мені було 20 з невеликим, будівлю, в якому знаходився мій магазин, виставили на продаж. Я купив її, - зауважив мільярдер.

Це була ціла будівля на вулиці Карла-Юхана, одній з головних в Осло. Тепер тут знаходиться великий торговий центр Arkaden. Улав заплатив 1,4 мільйони норвезьких крон за цю будівлю, але у нього було всього 80 тисяч крон, а залишок суми він взяв у борг.

Улав Тун відрізняється від більшості мільярдерів своєю скромністю. Він водить простенький автомобіль Volkswagen, і носить червону в'язану шапочку, яку зв'язала йому дружина Сіссел. З внутрішньої сторони в шапці є записка з його телефоном і посланням, що на того, хто знайшов шапку чекає винагорода в 500 норвезьких крон.

У 2013 році він відкрив власний благодійний фонд і переписав свою компанію на нього. Його фонд підтримує наукові дослідження в галузі медицини та підприємництва.

У Улава немає дітей, і він любить говорити, що не можна взяти гроші з собою на той світ, тому, коли він помре, всі його статки підуть на добрі справи.

Рекомендуємо прочитати

Бойовики "ЛДНР" побили місцевих, які відмовилися виказувати їм повагу та пригощати спиртним

У з’єднаннях і частинах бойовиків продовжуються правопорушення проти місцевого населення, що обумовлено збільшенням чисельності у складі підрозділів російськи....

Це може бути цікавим

​У Селены Гомес обнаружился почти неотличимый «двойник»

На нашей планете живет 7,5 миллиардов человек, и потому, конечно, не удивительно, что у каждого из нас где-то есть «двойник», человек с очень похожей внешностью – одн....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве откроют "Ковчег для творцов"

Темой юбилейного 10-го ГОГОЛЬfest стала концепция Ковчега, как места сбора близких по духу людей, нашедших друг друга в хаотичном недетерминированном мире и GogolFest ArkSqua....