Сьогодні відбудеться обговорення відміни стипендій. Студенти обіцяють протестувати

Сьогодні відбудеться обговорення відміни стипендій. Студенти обіцяють протестувати

Сьогодні, 30 серпня, у Києві в Українському домі за адресою Хрещатик, 2 відбудеться публічна дискусія на тему відміни стипендій за участі заступника міністра фінансів Сергія Марченка. Початок о 15.00.

У свою чергу активісти ГО «Соціальний рух» на своїй сторінці в Facebook заявляють, що простим студентам є, що сказати стосовно цього нововведення.

— Як є що сказати і викладачам, які не бачать гідних зарплат, та усім іншим громадянам, які від урізання стипендій зекономлених грошей не побачать, приходьте раніше, підготуємо тези, — кажуть активісти.

— Студент – ярмо освіти. Саме так, вочевидь, мислить Мінфін і пропонує почати новий навчальний рік з відміни стипендій. Ну, не всім, звичайно. Частина студентів буде зацікавлена у тому, щоб їхніх колег відрахували: адже тоді вони отримають більшу стипендію. За підтримки Міністерства освіти насаджується атмосфера конкуренції замість вільного обміну знаннями. Влада хоче бачити студентів залежними і бідними, для яких одне слово „стипендія” викликає хвилювання… Чи може в студентах ще живий дух солідарності? Є чудова нагода це перевірити!, — зазначено в повідомленні. 

Читайте також: Міністр фінансів розповів, чому хоче скасувати стипендіїзагрузка...

Читайте також

Коментарі