Напередодні 1 вересня поліцію Донеччини перевели на посилений режим

У зв'язку з 1 вересня правоохоронці Донеччини перейшли на посилений режим несення служби. У заходах безпеки задіяно весь особовий склад поліції області.

Про це інформує прес-служба обласного управління поліції.

- Безпосередньо у День знань на вулиці для забезпечення публічного порядку вийдуть до 1,5 тисяч поліцейських, крім того на чергування до кожної з 550 шкіл буде спрямовано співробітника поліції, - йдеться в повідомленні.

читайте також: Протест у столиці: кияни перекрили вулицю Братиславську

Відзначається, що 31 серпня та 1 вересня на території Донеччини проходитиме оперативно-превентивне відпрацювання. Безпеку  місцевих жителів цілодобово охоронятимуть додаткові сили поліції. Створено бронегрупи, які патрулюватимуть міські вулиці разом з групами швидкого реагування та патрульною поліцією – у тих містах, де вона працює.

Більше того, відділ швидкого реагування та батальйон спецпризначення ГУНП в Донецькій області перебувають у стані бойової готовності та можуть бути швидко перекинуті у будь-яку точку регіону. Спецтехніка теж готова до виїзду.

 

Рекомендуємо прочитати

У Москві від урагану загинули 11 чоловік

У другій половині дня, 29 травня, в Росії на московський регіон обрушилися грози з сильними зливами....

Це може бути цікавим

Предсказано будущее новой эпохи Вселенной

Ученые отделения прикладной математики и теоретической физики Кембриджского университета (Великобритания) описали эволюцию масштабного фактора Вселенной в рамках концепции циклической космологии....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Печатающую стволовыми клетками биоручку протестировали на овцах

Специалисты австралийского Центра медицинских исследований Айкенхеда разработали особую «3D-биоручку», печатающую стволовыми клетками, ещё в прошлом году, но лишь сейчас получили возможность протестировать её как следует....