Будні «ЛНР»: если в кране нет воды…

Будні «ЛНР»: если в кране нет воды…

Представники бандформування «ЛНР» вважають, що окуповані ними території «недоотримують від Києва близько 35% необхідного обсягу води».

Про це заявив у вівторок так званий «виконуючий обов’язки директора державного унітарного підприємства (ГУП) ЛНР» «Луганськвода» Олександр Авершин.

 — З території України подавалося 258 тисяч метрів кубічних на добу, з території «ЛНР» — 132 тисячі. У процентному співвідношенні: 66% з території України і 34% з території «ЛНР», — сказав він.

Він уточнив, що в ході бойових дій деякі водозабори були зруйновані і зупинені, в результаті чого відбувся перерозподіл територій, з яких подається вода. Він пояснив, що з «підконтрольної Києву території «ЛНР» в середньому отримує на даний момент близько 45-50 тисяч кубів води на добу, на території «республіки» видобувається 215″.

 — Тобто розподіл води змінився. Тепер 84% води видобуваємо з власних джерел на території «ЛНР» і всього лише більше 15% отримуємо з території України. Різниця між тими обсягами, які ми отримували тоді і зараз — 35%. Такий обсяг води ми недоотримуємо, — додав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі