Уперше український музей отримав сертифікат Книги рекордів Гіннеса

Відбулася прес-конференція з нагоди вручення українському музею Сертифікату «Найбільша колекція сувенірних унітазів у світі» від Книги рекордів Гіннеса. 

Сьогодні, 29 вересня, відбулася прес-конференція власників колекції і засновників Музею історії туалету – Марини та Миколая Богданенків. Журналістам була представлена унікальна колекція експонатів, а засновники розповіли, чому вирішили займатися цією справою.

«Двадцять років тому ми почали займатися бізнесом. Однією із галузей, де працювали, була сантехніка. Заглиблюючись у роботу, вивчаючи історію справи, зібрали колекцію, що переросла в музей», – зазначив Микола Григорович, засновник музею.

За словами Марини Анатоліївни, засновниці музею, перед ними стоять доволі амбіційні задачі: «Один із наших основних напрямків – культурно-просвітницька діяльність серед молоді та дітей, адже наша основна аудиторія – діти. Наш план – створення інтерактивних екскурсій». 

Під час конференції представники музею заявили також і про необхідність вирішення важливих питань у галузі розвитку туалетної культури в Україні. Вони впевнені, що рівень культури гігієни визначає рівень цивілізації в цілому

«Ми хочемо привернути увагу та виховати культуру гігієни. Дуже прикро, що українських туристів можна легко впізнати за межами країни через їхню поведінку. Тому прагнемо показати за допомогою колекції, як у світі вирішуються подібні питання. Ми хочемо дивитися на цю тему розплющеними очима і не соромитися, що ми культурні і цивілізовані люди», – впевнений Микола Григорович.

Серед почесних гостей прес-конференції були присутні український кінорежисер, сценарист, актор Михайло Іллєнко, народний художник України, професор Слєпченко Володимир Павлович, архітектор, віце-президент київської організації національної спілки архітекторів Духовичний Георгій Самуїлович, а також один із авторів книги «Світова історія (туалету)» Кошулько Олена Опанасівна.

Модератором заходу виступив музичний продюсер і ведучий Павло Шилько.

Нагадаємо, що Київський музей історії туалету, в якому знаходиться унікальна колекція, є єдиним приватним культурно-просвітницьким закладом, який занесений до Книги рекордів Гіннеса.

Фіксація нового світового рекорду Київського музею представниками Книги рекордів Гіннеса тривала понад півтора року. Компетентні комісії з істориків, музейних працівників та діячів культури офіційно підтвердили автентичність експонатів.

Оригінальні сувеніри з усього світу на туалетну тематику виготовлені зі срібла, кераміки, фарфору, дерева, металу, пластику і навіть шоколаду. Колекція систематизована за розділами: комікси, попільнички, начиння для ванних кімнат і кухні, туалети-«шпаківні». Власники колекції (вони ж і засновники Музею) надали колекцію Музею як одну з цікавих і пізнавальних експозицій.

Рекомендуємо прочитати

В Киеве разыскивают живодера, жестоко замучившего трех котят

В столице произошел очередной вопиющий случай жестокого обращения с животными....

Це може бути цікавим

Киевляне просят вернуть на Контрактовую машины

На сайте Киевсовета появилась петиция с просьбой восстановить движение транспорта на Подоле в будние дни....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Украине объявлено штормовое предупреждение

В западных областях Украины в понедельник, 21 августа, ожидаются дожди и сильный ветер....