Український гімнаст Верняєв отримав пропозиції від Росії, Азербайджану та Німеччини

Український гімнаст Верняєв отримав пропозиції від Росії, Азербайджану та Німеччини

Лідер збірної України зі спортивної гімнастики Олег Верняєв повідомив, що вже отримав пропозиції змінити громадянство від трьох країн — Німеччини, Росії та Азербайджану. Про це повідомляє ZN.UA.

-Пропозиції надійшли і чекають відповіді — вони не йдуть нікуди. Мені достатньо просто дати сигнал — і все. Останньою мене запросила Німеччина. Є також пропозиції від Росії та Азербайджану. Але треба розуміти, що в даний момент я це питання не розглядаю, не думаю про це і йти нікуди не планую. Але якщо на нас знову наплюють і покладуть спорт на течію, то тоді будемо дивитися. Але зараз я не замислююся про зміну громадянства, — сказав золотий і срібний призер Ігор-2016.

Також Верняєв відповів на звинувачення в дружбі зі спортсменами з Росії, про яку свідчать фото гімнаста в соціальних мережах.

-Хай ці всі диванні війська, які усе розглядають, подивляться Youtube, відкриють всі мої фотографії і побачать, на чий герб я показую пальцем і який прапор я над собою піднімаю. І більше відповідати тут нічого, — написав він.

Читайте також: Українець здобув «золото» у веслуванні на каноезагрузка...

Читайте також

Коментарі