Порошенко про примусове лікування Умерова: Cталінські часи повертаються

Порошенко про примусове лікування Умерова: Cталінські часи повертаються

У анексованому Росією Криму повертаються «сталінські часи 30-х років XX століття». Про це в інтерв’ю американському телеканалу CNN заявив президент України Петро Порошенко, коментуючи примусове утримання у психіатричній клініці одного з лідерів Кримськотатарського народу Ільмі Умерова. 

-Одного з лідерів Кримськотатарського народу Ільмі Умерова було запроторено до психіатричної лікарні. Ми бачимо, що сталінські часи 30-х років XX століття повністю повертаються, — зазначив Порошенко.

За його словами, це є додатковим аргументом, чому має бути добра координація задля забезпечення глобальної безпеки.

Також Порошенко наголосив, що наразі «сотні українців перебувають у заручниках, яких тримають в російських в’язницях і в тюрмах на окупованій території».

Президент також навів приклад утримання терористами у тюрмі сліпого українця Володимира Жемчугова, у якого ампутовані обидві руки та наголосив, що росіяни не мають жодного пояснення, за що вони тримають наших заручників.

При цьому Порошенко закликав світ посилити тиск на Росію як країну-агресора у зв’язку з грубим порушенням нею міжнародного права та прав і свобод українців на окупованих територіях Донбасу та Криму.

Читайте також: Порошенко заявив, що Крим і Донбас повертатимуть дипломатичним шляхомзагрузка...

Читайте також