Вісім ознак того, що партнер "гальмує" ваш розвиток

У щасливих стосунках чоловік і жінка підтримують одне одного у будь-яких починаннях. Однак інколи трапляється так, що партнер тягне вас донизу.

«Дуже часто стримування амбіцій, невдоволення діями другої половинки партнер так чи інакше виражає ще на початку стосунків. Проте закохана і повна ніжних почуттів людина цього не помічає. А навіть якщо через деякий час помічає, то мириться з цим», – каже американський консультант з питань стосунків Дон Майкл, передаєWoman's Health.

Щоб у стосунках панувала гармонія, не можна щось забороняти або в чомусь стримувати партнера. Важливо рости і розвиватися разом. Якщо ви бачите, що кохана людина тягне вас на дно, треба грамотно цьому протистояти.

Вісім ознак того, що партнер не дає вам розвиватися, виглядають так:

1. Йому наплювати на ваші цілі. Поряд з родиною, друзями й коханою людиною ви повинні почувати себе максимально комфортно, ділитися своїми невдачами, перемогами і планами. Незалежно від того, наскільки ваші мрії реально досяжні, партнер повинен за вас вболівати, а не змушувати сумніватися в собі. Якщо ви бачите, що кохана людина не сприймає вас всерйоз, поговоріть про це. Або вона зрозуміє і підтримає вас, або зійде з вашого шляху.

2. Він постійно вказує на ваші недоліки. Якщо партнер вас постійно критикує, він знижує вашу самооцінку і пригнічує прагнення рухатися вперед. Замість того, щоб акцентувати увагу на недоліках, слід помічати достоїнства другої половинки. Коли партнери роблять одне одному взаємні компліменти, у них поліпшується настрій і бойовий дух, вони швидше досягають як загальних, так і особистих цілей.

3. Він обурений вашими досягненнями. Іноді трапляється так, що, бажаючи виглядати на голову вище, людина не може змиритися з успіхом своєї другої половинки. Тому вона висловлюється про ваші досягнення зневажливо. У щасливих стосунках люди пишаються успіхом одне одного.

4. Він просить вас відмовитися від того, що для вас важливо. Це може стосуватися різних речей: від заборон на спілкування з сім'єю і друзями до ранкових тренувань. Щоб стосунки процвітали, партнери не повинні постійно перебувати разом, вони повинні відпочивати одне від одного і присвячувати час собі. Партнер повинен запам'ятати, що для вас важливо, і не перешкоджати цьому.

5. Ви не можете повноцінно присвячувати час захопленням. Якщо партнера не влаштовують ваші хобі, і він не дозволяє вам займатися тим, до чого лежить душа, це ознака нездорових стосунків. Такі заборони можуть вганяти в депресію і викликати постійну тривожність.

6. Ви постійно сваритеся через старі питання. Для кожної закоханої пари важливо рухатися вперед і як союз, і як особистості. Якщо один з партнерів постійно ворушить минуле і згадує старі проблеми, він уповільнює прогрес стосунків. Намагайтеся відверто поговорити з другою половинкою і поставити в цьому питанні логічну крапку.

7. Ваші цінності не збігаються. У людей з різними підходами до стилю життя можуть виникати серйозні проблеми. Якщо ви по-різному дивитеся на питання сім'ї, грошей, подорожей, житла, ви можете сильно віддалитися від своєї мрії. Попросіть партнера написати на листочку п'ять найбільш важливих у його розумінні аспектів життя, і зробіть те ж саме. Для гармонійного життя з п'яти пріоритетів повинні збігатися принаймні три.

8. Партнер надто ревнивий. Якщо кохана людина підозрює вас у невірності або дратується, коли ви спілкуєтеся з іншими людьми, це ознака емоційного насильства, яке може перерости і у фізичне. Поясніть партнеру, що, якщо він не навчиться вам довіряти, щасливого союзу ви не побудуєте.

Рекомендуємо прочитати

Трое посетителей аквапарка не захотели платить и сбежали прямо в плавках

Три гостя минского аквапарка «Лебяжий» решили устроить побег, чтобы не пришлось отдавать кровные деньги за проведенный отдых....

Це може бути цікавим

Сеть возмутило видео, где медсестра издевается над маленьким ребёнком

В интернет попало видео, снятое в одной из больниц Сахалинской области....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В путинской России даже история - опасная сфера для инакомыслия

"Бывший директор советского завода, Владимир Мелихов пережил жестокую борьбу за сферы влияния в бизнесе в 1990-е годы и нажил состояние в сфере строительства....