Чи було затримання в Панамі: у ГПУ відповіли на заяву Каськіва

Екс-глава Держагентства з питань залучення інвестицій Владислав Каськів перебуває в Панамі під контролем місцевої влади до рішення по екстрадиції.

Про це написала у Facebook речниця генерального прокурора Лариса Сарган.

- Ну а фоточка зі свіжою панамською газетою та з поліцейським поруч говорить про те, що Каськів - під контролем панамської влади до рішення по екстрадиці. Нагадаю, що його затримали при спробі перетнути кордон та відмові Коста-Ріки впустити його на свою територію, - написала Сарган.

im578xAny-d5741-img0398302

Вона також процитувала слова заступника генерального прокурора Євгена Єніна, який написав у Facebook, що Каськів "має інший процесуальний статус", а ніж той, який би дозволяв направити "копії вироку, що вступив у законну силу, у разі направлення запиту про видачу для приведення вироку до виконання".

-  Більше того, ближчими днями оригінал запиту вже досягне території Республіки Панама - на щастя, посол України в Сполучених Штатах Мексики та в Республіці Панама (за сумісництвом) Руслан Спірін перебував в ці дні в Києві та передасть нарочно потрібні документи панамській стороні, - уточнив Єнін.

Раніше В. Каськів повідомив, що його ніхто не затримував у Панамі.

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Роботизация морских судов превратит моряков в офисных служащих

Начавшиеся в начале мая проектные работы над созданием первого полностью автоматизированного судна могут привести к трансформации романтической профессии моряка в рядовую офисную работу за компьютером....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Microsoft создает облачную систему хранения данных на основе ДНК

Исследования в области создания новых носителей информации проводят сейчас практически все крупные корпорации....