Чи було затримання в Панамі: у ГПУ відповіли на заяву Каськіва

Чи було затримання в Панамі: у ГПУ відповіли на заяву Каськіва

Екс-глава Держагентства з питань залучення інвестицій Владислав Каськів перебуває в Панамі під контролем місцевої влади до рішення по екстрадиції.

Про це написала у Facebook речниця генерального прокурора Лариса Сарган.

Ну а фоточка зі свіжою панамською газетою та з поліцейським поруч говорить про те, що Каськів — під контролем панамської влади до рішення по екстрадиці. Нагадаю, що його затримали при спробі перетнути кордон та відмові Коста-Ріки впустити його на свою територію, — написала Сарган.

im578xAny-d5741-img0398302

Вона також процитувала слова заступника генерального прокурора Євгена Єніна, який написав у Facebook, що Каськів «має інший процесуальний статус», а ніж той, який би дозволяв направити «копії вироку, що вступив у законну силу, у разі направлення запиту про видачу для приведення вироку до виконання».

—  Більше того, ближчими днями оригінал запиту вже досягне території Республіки Панама — на щастя, посол України в Сполучених Штатах Мексики та в Республіці Панама (за сумісництвом) Руслан Спірін перебував в ці дні в Києві та передасть нарочно потрібні документи панамській стороні, — уточнив Єнін.

Раніше В. Каськів повідомив, що його ніхто не затримував у Панамі.загрузка...

Читайте також