У Києві пройде акція на підтримку Кольченка та Сенцова

У четвер, 25 серпня, о 19.00 на Поштовій площі в Києві відбудеться акція на підтримку Олега Сенцова і Олександра Кольченка, приурочена до роковин винесеного їм вироку.

Про це повідомляють організатори заходу — група «Комітет солідарності» і ініціатива Євромайдан SOS (в рамках кампанії LetMyPeopleGo).

«Рівно рік тому російський суд визнав Олега та Олександра винними в тероризмі за сфабрикованою справою і присудив їм великі строки. Але насправді терором займається російська держава, яка кидає невинних людей в тюрми для залякування всіх незгодних. На акції ми оголосимо список осіб, які, на нашу думку, передусім відповідальні за переслідування Сенцова та Кольченка, а також», — повідомила учасниця кампанії LetMyPeopleGo Палина Бродік.

На акцію мають намір приїхати родичі Олега Сенцова і Олександра Кольченка, звільнений фігурант «справи кримської четвірки» Геннадій Афанасьєв, правозахисники і громадські активісти.

 

Рекомендуємо прочитати

Раскрыто происхождение домашних лошадей

Датские, швейцарские и французские ученые описали процесс превращения дикой лошади в домашнюю....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Найден способ избавиться от генетической предрасположенности к ожирению

Международный коллектив ученых пришел к выводу, что регулярные занятия физической активностью способны снизить негативное влияние генетических факторов, предопределяющих склонность человека к ожирению....