Ну це вже, друзі, повний пи*ець! Як люди тонкої душевної організації та літератори можемо сказати тільки одне: БЛ*ДЬ!

Знаєте, що будуть нам грати на Майдані у день Незалежності? Ні? Так от, це буде Марш-заповіт з опери Прокоф’єва «Семен Котко», яка розповідає про героїчну боротьбу ЧЕРВОНИХ ПАРТИЗАН проти ПЕТЛЮРІВЦІВ та ГЕТЬМАНЦІВ. Написана за повістю «Я син трудового народу» такого собі письменника Катаєва.

І це — на 25 років НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Для цього зібрали проект Народжені Вільними з музикантів, яким 25, це будуть показувати на UA:Перший, і т.д і т.ін.

Ні, в нас просто бракує цензурних слів. А знаєте, що буде окрім Катаєва-Прокоф’єва? Мусоргський, б*ядь, могучая кучка! Гопак з опери «Сорочинская ярмарка»!!!! (Українського гопака знайти, певно, не вдалося.) Ну і Чайковський, звісно — а куди без нього у день Незалежності.

Виявляється, у нашій філармонійній музиці ситуація ще гірша, ніж у естрадній. У кожного музиканта в голові совок наклав «могучую кучку», і їм навіть на думку не спадає, що на день народження Української держави варто заграти українську музику, тим більше, що Чайковського у наших філармоніях скільки завгодно, а Лятошинського, Ревуцького, Косенка, Лисенка — днем з вогнем. Не кажучи вже про закон про декомунізацію, який діє в країні.

Для тих, хто не зовсім орієнтується у класичній музиці, проведемо аналогію — це все одно що запросити на Майдан Кіркорова, щоб він співав «Ніч яка місячна» Що б ви сказали? Ну от і ми говоримо: Б*ЯДЬ! (ми навмисне наводимо перекривлений совком варіант пісні, щоб підкреслити абсурдність ситуації).

Мабуть, ці музиканти і справді народилися вільними, але потім потрапили у рабство радянської музичної освіти, яка панує в Україні і по сьогодні, і яка виховує музикантів виключно на російській музиці з радянським ухилом.

Отже на день Незалежності на Майдані буде русскій мір і червоноармійці. І все це на державні гроші, на державному телебаченні та на Майдані, политому українською кров’ю.

Смачного!

P.S. Фіговий листочок з твору Івана Небесного, який теж будуть грати, ніяк не може прикрити сором організаторів, про який вони, мабуть, і не здогадуються — адже в голові у них та сама «могучая кучка».

P.P.S. Шановний Євген Нищук! Міністерство має негайно втрутитися у цю ситуацію!

Брати Капрановизагрузка...

Читайте також

Коментарі