Україна домагається виключення аеропорту «Сімферополь» з систем продажу квитків

Україна домагається виключення аеропорту «Сімферополь» з систем продажу квитків

Не минуло й трьох років.

Українська влада домагаються виключення аеропорту «Сімферополь» з міжнародних систем продажів авіаквитків.

Про це повідомив партнер юридичної фірми «Анте» Андрій Гук, який спеціалізується на авіаційному праві.

За його інформацією, відповідну роботу ведуть Міністерство інфраструктури, Державіаслужба і Міністерство закордонних справ, які звертаються до міжнародних організацій цивільної авіації та повітряного транспорту IATA і ICAO.

«Скасування кодів IATA і ICAO для аеропорту» Сімферополь «призведе до того, що в більшості міжнародних систем бронювання квитків можна буде купити квиток в цей аеропорт. Це саме по собі достатнє покарання для російських авіакомпаній, оскільки їм буде складніше продавати ці квитки», — зазначив юрист.

За словами Гука, в Росії діє своя система кодування аеропортів, яка складається з трьох кириличних літер. «Таку систему кодування використовує порівняно мало популярна російська система бронювання «Сирена». Тому квитки в «Сімферополь» можна буде продавати тільки або в звичайних авіакасах в Росії, або в агентствах, які мають доступ до «Сирены». Але останніх досить-таки мало в світі «, — зазначив він.

Нагадаємо, Україна з березня 2014 року закрила для польотів аеропорт «Сімферополь», однак російські авіакомпанії ігнорують цю заборону.загрузка...

Читайте також

Коментарі