Будівництво школи під Києвом розіграли наче в карти

Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації 11 серпня за результатами тендерів уклав дві угоди з ТОВ «І.Б.К. Девелопмент» про будівництво шкіл на суму 90,19 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», передають Наші гроші.

За інформацією видання 43,32 млн грн. піде на добудову початкової школи на 300 місць та актового залу на 240 місць до школи №1 по вул. Юності, 7 у м. Українка.

 - Виконають загальнобудівельні роботи, прокладуть інженерні мережі, поставлять вікна і двері, придбають устаткування, влаштують спортивний майданчик, бігові доріжки, футбольне поле, огорожу та дороги, благоустроять та озеленять територію, - розповіди у виданні.

Роботи за обома договорами мають завершити до кінця 2018 р.

Конкурентом на торгах щодо школи було ТОВ «Сіті Буд», а щодо гімназії – ще й ТОВ «Львівський будівельний холдинг».

Дешевшу на 2,5% заявку ТОВ «Плутон-С» та дорожчі ТОВ «Армабуд Лтд» і ТОВ «Будгарант Плюс» щодо гімназії відхилили через претензії до документів.

«І.Б.К. Девелопмент» належить Олександру Лук’янцю, Олегу Волинцеву, Віталію Жуківському і ТОВ «Фін Марк». Останнім володіють Максим Гринь і ТОВ «Компанія з управління активами «Сіті Ессет Менеджмент» Віталія Карпюка.

У листопаді 2015 р. переможець виграв єдиний тендер департаменту на реконструкцію гімназії «Інтелект» у Вишгороді за 9,69 млн грн.

Бориспільський «Сіті Буд» нині записано на Ікромджона Сатвальдієва з Узбекистану, директором є Олександр Постовий. Проте принаймні до 2013 р. фірмою володіли вищезгадані Лук’янець, Волинцев і Жуківський разом із кіпрським офшором «Харашторм Кепітал Лімітед» («Harastorm Capital Limited»).

«Львівський будівельний холдинг» записано на Володимира Вдов’яка, який раніше був директором. Першозасновниками були Олег Петеляк та Ігор Гринкевич.

Останній був співвласником нині ліквідованого ТОВ «Будівельна компанія «Верховина», відомогонасамперед через скандал довкола реставрації Вірменського собору в 2009 р. у Львові. Фірма виграла тендер Львівської міськради на виконання складних реставраційних робіт, не маючи фахівців і не володіючи технологіями. Пізніше правоохоронці заявили, що вона підробила документи. Проти Гринкевича як директора та засновника «Верховини» прокуратура Галицького району порушила кримінальну справу.

Рекомендуємо прочитати

Космический телескоп Kepler нашел сотни новых экзопланет

Космический телескоп последнего поколения Kepler проводит работу в созвездии Лебедя....

Це може бути цікавим

Шарлиз Терон разрешила сыну пользоваться губной помадой

Еще не утихли возмущения людей по поводу нарядов сына Шарлиз Терон, как в сети появился новый повод для обсуждения: пятилетний Джексон не только носит платья, но и п....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В США заключенные спасли упавшего в обморок охранника, теперь им сократят сроки

Инцидент произошел 12 июня в тюрьме округа Полк, штат Джорджия....