Біля підніжжя Ельбрусу проведуть свято незайманості

Біля підніжжя Ельбрусу проведуть свято незайманості

Свято незайманості пройде 23 вересня біля підніжжя гори Ельбрус.

«Гору Ельбрус вінчають дві вершини, одна з яких кілька піднімається над іншою, що нагадує нам про верховенство чоловіка над дружиною. Твердість і нерозривність шлюбу знаменує злиття цих двох вершин під небом в єдину плоть. Про святість і чистоту шлюбного союзу, вчиненого Богом на небесах, нагадує завжди білий покрив, що не втрачає свою білизну ні взимку, ні влітку», — повідомляє прес-служба православного руху на захист шлюбу «Развода нет», яке організовує свято.

У заході, який відбудеться в селищі Тегенеклі, візьме участь молодь з різних міст Росії. Вона також відвідає богослужіння в храмі Георгія Побідоносця міста Тирниауз.

23 вересня Церква відзначає день пам’яті святих мучениць Минодори, Митродори, Німфодори, трьох сестер, які побажали зберігати незайманість все життя і, обравши відокремлене місце в пустелі, жили в пості і молитві.

«Білий пояс хребта Кавказьких гір, цілісність і чистота навколишнього природи свідчать про небесну висоту слова «незайманість», яка охоплює собою цнотливість чесного шлюбу», — йдеться в повідомленні.

Як зазначили організатори, у багатьох народах невинність є основою вступу в шлюб, а в шлюбі має продовження у вірності і нерозривності шлюбного союзу, і «з цієї причини дівоцтво можна назвати всенародним надбанням, а збереження його — справою державної ваги».загрузка...

Читайте також