Лещенко: «Свобода» отримувала гроші з «чорної каси» партії Януковича

Лещенко: «Свобода» отримувала гроші з «чорної каси» партії Януковича

Народний депутат від БПП Сергій Лещенко стверджує, що у «чорній касі» Партії регіонів є згадки про отримання грошових коштів Всеукраїнським об’єднанням Свобода.

Про це він заявив на прес-конференції у п’ятницю, 19 серпня, у Києві, повідомляєІнтерфакс-Україна.

«У цих документах, які стосуються пана Манафорта (американський політтехнолог екс-президента Януковича) нами виявлено платіж на користь партії Свобода… у розмірі $200 тис.», — повідомив Лещенко.

Нардеп закликав керівника Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника, «сказати, скільки разів і на яку суму згадується партія «Свобода» у цих документах, щоб зняти будь-які спекуляції на цю тему».

Як передає агентство, за словами головного редактора інтернет-видання Українська правда Севгіль Мусаєвої-Боровик, ці гроші для ВО Свобода отримав депутат Віталій Калюжний і вони йшли «для членів комісій».

За інформацією Лещенка, партія Свобода згадується у «чорній касі» Партії регіонів не один раз.

У свою чергу, у ВО Свобода вважають необгрунтованими і непідтвердженими заяви народного депутата Сергія Лещенка про нібито виділення політичній силі грошей з тіньової каси Партії регіонів.

«Те, про що він заявляє, нехай опублікує, потім будемо розмовляти. Але, думаю, йому це навряд чи вдасться. Слова пана Лещенка коментувати — себе не поважати», — сказав у коментарі агентству Інтерфакс-Україна голова секретаріату Свободи Олександр Мирний.загрузка...

Читайте також