Американський журналіст отримав за інтерв’ю з Азаровим тисячі доларів

Американський журналіст отримав за інтерв’ю з Азаровим тисячі доларів

Народний депутат України Сергій Лещенко  повідомив, що гроші з «чорної бухгалтерії Партії регіонів» отримували відомий американський журналіст Ларрі Кінг і європейський офіс Партії регіонів.

Гроші з тіньової каси Партії регіонів отримав, наприклад, Ларрі Кінг, відомий американський журналіст, який був десятиліттями ведучим програми CNN. Він отримав від тіньової каси Партії регіонів 225 тисяч доларів, — заявив Лещенко на прес-конференції, передає Інтерфакс-Україна.

У свою чергу, головний редактор інтернет-видання Українська правда Севгіль Мусаєва-Боровик зазначила, що Кінг отримав ці кошти за те, що взяв інтерв’ю в екс-прем’єра Миколи Азарова.

Лещенко також повідомив, що є документи, які свідчать про те, що Партія регіонів здійснювала фінансування свого європейського офісу (організація «Європейський центр сучасної України» («European Centre for a Modern Ukraine»), співзасновниками якої є троє «регіоналів» — Леонід Кожара, Віталій Калюжний і Євген Геллер), яким керувала громадянка Німеччини Інна Кірш.

Крім цього, він також зазначив, що в документах, переданих в Бюро екс-першим заступником голови СБУ Віктором Трепаком в НАБУ, згадується колишній радник екс-президента України Віктора Януковича Пол Манафорт.загрузка...

Читайте також

Коментарі