Незвичний порятунок. На горищі три години ловили котів-відлюдників

\'\'\'\'\'\'
\r\n

У Києві на території однієї з військових частин у закритому горищі багато років жили коти. При цьому вони ніколи в житті не спускалися з горища.

\r\n

Як повідомляє Kyiv Animal Rescue Group, перші п\'ять років котів годувала одна зі співробітниць частини, коли вона пішла з роботи, то передала котів на піклування іншої жінки.

\r\n

- Корм їм закидали в пакетиках наверх. Там вони розмножувалися, але більшість кошенят не виживали в умовах горища. До наших днів дожила стара десятирічна кішка, її рудий син - п\'ятирічний кіт, а також їх дивом виживше погано розвинене і худе кошеня цього року. Жінка, яка годує котів, дуже прив\'язана до них.\r\nКожен день, в будь-яку погоду, вона збирала пакетик з кормом і закидала його наверх. З щілини висовувалася кішка, брала в зуби пакет і забирала його на горище. Але в цьому році годувальниця вирішила, що пора йти з роботи. А заступницю, яка бажає годувати кішок, не вдалося знайти.\r\nТоді вона викликала Команду, щоб зняти кішок з горища і забрати їх до себе на дачу - побудувати там вольєр, стерилізувати їх і приручити, - сказано в повідомленні.

\r\n

Рятувальники працювали на горищі понад три години. Як вказано, більшу частину горища займала величезна гора порожніх пакетів від корму. Все інше - сміття, скловата, неймовірна кількість посліду.\r\nКоти ховалися під дошками. Дошки були сильно прогнилими і засипаними горами сміття, які довелося розгрібати лопатою.

\r\n

- Абсолютно дикі, що ніколи не бачили так близько людини, коти були дуже агресивні, але їх таки вдалося зловити і помістити в перенесення. Жінка полегшено зітхнула. Скінчилося її беззмінне чергування, що тривало 5 років, - кажуть рятувальники.

Рекомендуємо прочитати

Вдова Вороненкова: Я не знала, что может быть так больно

У меня – даже не поворачивается язык сказать "был" – самый лучший на свете муж....

Це може бути цікавим

Оккупанты разместили десятки новейших танков на границе с Украиной

Запись этого, сделанная журналистами Reuters, появилась в сети Youtube....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Боевики пояснили расстрел штаба учениями, а затем назвали терактом

Главари незаконных формирований не могут определиться, как пояснить обстрел из реактивного огнемета "Шмель" по зданию, где террористы разместили штаб корпуса "ДНР"....