Незвичний порятунок. На горищі три години ловили котів-відлюдників

Незвичний порятунок. На горищі три години ловили котів-відлюдників

У Києві на території однієї з військових частин у закритому горищі багато років жили коти. При цьому вони ніколи в житті не спускалися з горища.

Як повідомляє Kyiv Animal Rescue Group, перші п’ять років котів годувала одна зі співробітниць частини, коли вона пішла з роботи, то передала котів на піклування іншої жінки.

— Корм їм закидали в пакетиках наверх. Там вони розмножувалися, але більшість кошенят не виживали в умовах горища. До наших днів дожила стара десятирічна кішка, її рудий син — п’ятирічний кіт, а також їх дивом виживше погано розвинене і худе кошеня цього року. Жінка, яка годує котів, дуже прив’язана до них.
Кожен день, в будь-яку погоду, вона збирала пакетик з кормом і закидала його наверх. З щілини висовувалася кішка, брала в зуби пакет і забирала його на горище. Але в цьому році годувальниця вирішила, що пора йти з роботи. А заступницю, яка бажає годувати кішок, не вдалося знайти.
Тоді вона викликала Команду, щоб зняти кішок з горища і забрати їх до себе на дачу — побудувати там вольєр, стерилізувати їх і приручити, — сказано в повідомленні.

Рятувальники працювали на горищі понад три години. Як вказано, більшу частину горища займала величезна гора порожніх пакетів від корму. Все інше — сміття, скловата, неймовірна кількість посліду.
Коти ховалися під дошками. Дошки були сильно прогнилими і засипаними горами сміття, які довелося розгрібати лопатою.

— Абсолютно дикі, що ніколи не бачили так близько людини, коти були дуже агресивні, але їх таки вдалося зловити і помістити в перенесення. Жінка полегшено зітхнула. Скінчилося її беззмінне чергування, що тривало 5 років, — кажуть рятувальники.загрузка...

Читайте також