Вчені озвучили ідеальну кількість статевих партнерів для жінок і чоловіків

Науковці стверджують, що під час здійснення випробувань та дослідів лікарям вдалося назвати ідеальну кількість сексуальних партнерів для представників слабкої і сильної статі.

Слід зауважити, що опитування проводилося з ініціативи популярного західного сайту знайомств. З’ясувалося, що чоловіки і жінки виглядають найбільш щасливими, якщо в їх житті присутній до 10 статевих партнерів. Автори нових проектів стверджують, що хлопці і дівчата, у яких кількість інтимних зв’язків становить більше 10, негативно сприймаються суспільством.

Психологи заявили, що найпопулярнішим і оптимальним варіантом, як для чоловіків, так і для жінок, виявився інтервал між 8 і 12 сексуальними партнерами. Зазначається, що таку відповідь дали 38% представниць жіночої статі, а також 37% хлопців.+

Друге місце закріпилося за варіантом від 4 до 8 інтимних партнерів. За цей відповідь проголосували 24% дівчат і 28% чоловіків.

Натхнення: healthvesti.com

Рекомендуємо прочитати

Оккупанты разместили десятки новейших танков на границе с Украиной

Запись этого, сделанная журналистами Reuters, появилась в сети Youtube....

Це може бути цікавим

Стало известно имя убийцы российского депутата Вороненкова

Стало известно имя убийцы российского депутата Вороненкова....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Софіївській Борщагівці підпалили будинок борця з незаконними забудовами

20 березня 2017 року близько 6 ранку невідомі кинули чотири коктейлі Молотова до садиби Олександра Сінчугова, мешканця Софіївської Борщагівки....