Син 2 роки тримав мати в хліві

Син 2 роки тримав мати в хліві

У Дніпропетровській області син протримав власну матір у хліві два роки.

Першою шум підняла двоюрідна сестра жінки. Каже, коли побачила родичку — ледве впізнала. Єдине, чого хотіла жінка, — їсти.

Жінці всього 52, а виглядає вона на 70. Довгі, закручені нігті на ногах, замість ковдри — гори сміття, на стіні — напис губною помадою — «Дайте їсти». До такого стану Віту Полтавцеву довів рідний син. Родичі жінки, які не відвідували її протягом останніх років, побаченим шоковані.

Жінка не бачила білого світу два роки, з тих пір, як її покалічив співмешканець-алкоголік. Син забрав її, паралізовану, але не в будинок. Не зміг пробачити, що в молодості Віта зловживала алкоголем і його виховання переклала на бабусю. Своє ставлення до матері чоловік вважає нормальним.

До журналістів чоловік поставився з неприязню — мовляв, хлів, який він називає літньою кухнею, — його приватна власність. Знімати там відмовив. Дорога туди закрита і правоохоронцям. У сільраді про проблему знають. Взяли обіцянку подбати про хвору жінку. Але слова не дотримали. Перелякана жінка навіть боялася сісти в карету «швидкої», яку викликали журналісти, тому що син пообіцяв забити двері в її домашню в’язницю.загрузка...

Читайте також

Коментарі