На Хрещатику гинуть каштани — еколог

На Хрещатику гинуть каштани — еколог

Кияни звернули увагу на те, що на Хрещатику зів’яли каштани. За словами еколога Олександра Соколенка, мова йде про скандальні каштани «бріоті», які міська влада урочисто висадила в 2013 році.

— Близько 70% саджанців каштана кінського висохли або доживають останні дні. Решта саджанці виглядають трохи краще, але також знаходяться в незадовільному стані. Деякі екземпляри повторно зацвіли, що є аномалією розвитку і свідчить про виснаження дерев. Зазвичай повторне цвітіння передує загибелі каштанів, – пише на своїй сторінці в Facebook Соколенко і додає, що дерева навіть не поливають.

— За іронією долі, саджанці навпроти Київради перебувають у найгіршому стані, тут не збереглося практично жодного живого дерева. Хочу нагадати, що ТОВ «Професійний садівник», яке за посередництва ПП «ЕдМарліс» у 2013 році замість гібридів «Бріоті» передало Києву саджанці звичайного білого гіркокаштану, мало за рішенням суду замінити дефектний посадковий матеріал, але цього не зробило. Ба більше. За інформацією сайту «Ноші гроші», у 2015 році київська влада продовжувала користуватися послугами скандального посередника при закупівлі посадкового матеріалу для озеленення міста, — каже еколог.загрузка...

Читайте також

Коментарі