Крок за кроком покемони окуповують околиці Києва

Про це йдеться в нарисі "Обухівські покемони ховаються в Старому місті?" на "Хроніках Обуха".

Cвіт божеволіє від полювання на покемонів. Вдень і вночі Києвом тиняються юрби червонооких зомбі, спітнілі руки котрих судомно стискають гаджети – рушниці. Це мисливці. Їх здобич, невидимі для неозброєного ока голограми 21 альтернативної реальності, знані як покемони.

Між тим, як свідчить статистика, покемон – створіння майже виключно міське. Знайти його в Германівці або Григорівці даремна справа. Більше того, станом на прямо зараз (на момент написання, прим.ред, кілька тижнів тому) ці дивовижні у всіх відношеннях створіння відсутні скрізь, крім нетрів Старого Обухова.

Орієнтовно тиждень тому один з них гніздився акурат в районі малишківської садиби, мо’ зна шо? Зараз наче змістився до залишків недобудованого ПТУ між вул. 8 березня і канавою на ймення Кобринка. Проблемка їх локалізації в конкретно моєму, не зацікавленому у власне грі випадку лежить в площині корпоративних прав розробника. Саме він заглушив найбільш адекватну карту-локацію покемонівських гнізд.

Нє, ну паритися з купою налаштувань на Google maps де-факто позбавлено сенсу. Наш інтерес – міська антропологія. Полювання на віртуальних монстрів, цей слабо замаскований сюжет «мисливців за привидами» в його, так би мовити, соціальному розрізі. Аспекті. Площині.

Воно (полювання), має свої «плюси» і «мінуси». Серед перших є цілком очевидні – людина встає з-за компа і хо не хо бігає по місту. Не високоінтервальне тренування, втім, краще ніж 14 годин на 5-й точці зі скляними очима. «Мінуси» – частина фанатів, є підозри, з часом остаточно втратить відчуття реальності і переселяться в «матрицю», з її віртуальними духовними потребами і паралельним виміром.

Ми поговорили з анонімним гравцем із Обухова. Лаконічно і по суті:

Як давно Ви полюєте на покемонів?

З 28.07.2016 ( в грі є дата реєстрації).

Можете похвалитися успіхами?

Не актуально для Обухова,  я працюю на Хрещатику:)

В яких районах Обухова зафіксована найбільша кількість віртуальних монстрів?

Не зрозуміло, поки що, тому, що на баштах (стадіонах або GYM) стояли люди, які не могли взяти такий рівень прокачки персонажа дозволеними методами (але, я їх потрохи вибиваю звідти, щоб люди, які грають, могли нормально користуватися всіма аспектами гри.Вчора був вибитий мною GYM біля “Джерела” в лісі (#ШколаПіщана, прим.ред), Центр (#ЦентрАвтошкола, прим.ред.) вже вільний,залишилося 2 на стороні Біохіма. Такі люди в більшості випадків не з’являються більше (хоча можливо, що це хтось з нашого міста ботоводить).

Як багато людей займається полюванням на покемонів в Обухові, можливо, районі? Чи є між ними координація?

При бажанні можливий вступ в групи по інтересам, які були (будуть) зроблені в якихось соціальних мережах людьми, яким це цікаво.

В чому, на Вашу думку, секрет популярності гри?

Про секрет популярності гри було багато написано, я не буду повторюватися. Для мене це щось одне (ввідірвати дитину від комп’ютера), для когось другого щось інше. Розробники позиціонували гру як засіб для схуднення, наприклад:).

ПС. Тим хто живе за правилом “і хочеться і колеться” за розрадою радимо звернутися до pokeassistant.com і pokemon.com.

Рекомендуємо прочитати

У Києві банда небезпечних рекетирів тероризує підприємців

У Києві помітили групу рекетирів, що вимагає гроші у власників СТО, при цьому прикриваючись "зборами грошей" в АТО....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Антикоррупционер - депутат Виталий Куприй проговорился о своей зарубежной недвижимости - ТРК "КИЕВ"

Будучи гостем программы «Столица» на телеканале «Киев» и отвечая на вопрос слушателя в прямом эфире о готовности материально помогать украинской армии, Виталий Куприй огласил факты, которые идут в разрез с его официальной электронной декларацией....