Подруга народного депутата від БПП Сергія Лещенка Анастасія Топольська, також відома як DJ Nastya Beauty, запланувала виступити з концертом в одному з нічних клубів Москви.

Відповідну заяву Топольська опублікувала під постом Лещенко в соціальній мережі Facebook.

Дівчина не побачила нічого поганого в виступах на території країни-агресора, а також здивувалася різкій критиці з боку українського сегмента соцмереж.

«Звинувачення в тому, що я розважаю ворога, змушують мене тільки посміхатися. Ну тому що в цьому випадку «патріотизм» не передбачає родинних зв’язків і справжньої дружби», — написала Топольська.

При цьому DJ Nastya Beauty зазначила, що пристрасне ставлення до патріотизму розділяє людей, а всесвіт не передбачала кордонів.

«Невже багато з вас і правда такі дурні, щоб настільки пристрасно і сліпо віддаватися патріотизму як релігії, яка існує для поділу людей і розколу суспільства, всупереч людським цінностям і пріоритетам, де найважливіше саме бути присутнім в світі як частина глобального всесвіту, який на насправді не передбачає національностей і кордонів?», — підкреслила вона.

Також подруга Лещенко «пожаліла» людей, які стали «здобиччю пропаганди».

«Мені дуже шкода спостерігати, як більшість з вас стають такою легкою здобиччю пропаганди і поразки здорового глузду», — резюмувала Топольська.

Як повідомляв «Обозреватель», народний депутат України від БПП Лещенко і 29-річна діджей Топольська почали зустрічатися. Свої відносини вони відзначили статусом в Facebookзагрузка...

Читайте також

Коментарі