Взимку кияни можуть залишитися без тепла

Взимку кияни можуть залишитися без тепла

Мер Києва Віталій Кличко закликає ввести в дію закон, який дозволить розблокувати рахунки підприємств теплокомуненерго, інакше опалювальний сезон може бути зірваний.

Так міський голова прокоментував зупинку програми з установлення лічильників тепла «Київенерго», повідомляє прес-служба політика.

— Ситуація складається патова – опалювальний сезон може бути взагалі зірваний! Бо закон, який би дозволив розблокувати рахунки компаній, ветований, — наголосив Кличко.

Він додав, що «Київенерго» в зв’язку з цим вже призупинило реалізацію міської програми із встановлення будинкових лічильників тепла. Крім того, під питанням і заплановані ремонтні роботи тепломереж у столиці.

За словами Кличка, лічильники дозволили б киянам контролювати фактично спожиту теплову енергію і економити понад 30 % на сплаті за неї.

— Мало того, що в людей і так шок від нових тарифів, ще є й велика вірогідність того, що батареї взимку будуть холодними, — наголосив мер.

Він закликав президента та уряду розібратися в ситуації, яка склалася.

Введіть в дію закон, який дозволить розблокувати рахунки підприємств! Розберіться, чому затримані державні субвенції теплокомуненерго, які б дозволили підприємствам покрити штрафи «Нафтогазу» за вже оплачені борги. Опалювальний сезон не повинен бути зірваний!, — наголосив Кличко.загрузка...

Читайте також

Коментарі