Взимку велопатрулі не працюватимуть

Взимку велопатрулі не працюватимуть

Велопатруль Києва не працюватиме взимку.

Про це в інтерв’ю «Українським Новинам» повідомив виконуючий обов’язки командира велопатруля Києва Костянтин Сергійчук.

— (Узимку велопатруль) не буде працювати, тому що одна зима – і велосипеди можна буде викинути. Та й люди будуть мерзнути, — сказав він.

За словами Сергійчука, взимку поліцейські велопатруля пересядуть в автомобілі.

Він додав, що сьогодні вело патрулі працюють з 8 ранку до 7 вечора. Зловмисників уже затримували, але зброю поки не застосовували.

Дякувати богу, не застосовували. Але у випадку необхідності ми готові застосувати зброю відповідно до закону, бо ми завжди на сторожі порядку. 7 серпня хлопці затримали  2 підозрюваних, яких розшукували за крадіжки. Також затримували і раніше за подібні злочини, а також за зберігання наркотиків, — розповів Сергійчук.

Він додав, що вело патруль треба розвивати, бо він ближче до людей.

— Якщо поліцейські автопатруля можуть у день контактувати з 10 громадянами, то до нас звертаються 30-40 осіб, — сказав Сергійчук.

На сьогодні у велопатрулі працює 38-40 осіб, з них 5-6 дівчат-патрульних. Вони чергують на Трухановому острові, у «Парку Дружби народів», у центрі (вулиці Хрещатик, Шовковична, урядовий квартал, Маріїнський парк), на вулиці Сагайдачного та Контрактовій площі.

Цього року кількість патрульних планують збільшити до 60 осіб. Зарплата вело патрульних становить – близько 8 тисяч гривень.

Загалом же, за словами Сергійчука, Києву потрібно близько 200 поліцеськийх на велосипедах.

Читайте також: На Подолі з банку викрали $210 тисяч та три кілограми золотазагрузка...

Читайте також