ТОП 5 корисних властивостей кавуна для здоров’я

ТОП 5 корисних властивостей кавуна для здоров’я

В кавунах містяться такі речовини, як лікопін, вітамін А, цитрулін і вітамін С. Вони вкрай корисні для вашого здоров’я. 

1. Покращує стан шкіри
Сяюча, гладка і ніжна шкіра — мрія кожної дівчини. Її можна втілити в дійсність, якщо додати в свій раціон кавун. На думку експертів з Curejoy.com, вітамін А або ретинол в кавуні сприяє омолодженню шкіри, саме тому його так люблять використовувати у виготовленні анти-вікової косметики.

2. Покращує роботу серця
Людям, у яких є проблеми з серцем або які відчувають біль в грудях, зобов’язані ходити на медичні огляди. Але, на думку лікарів, лікопін, який міститься в кавуні «покращує серцеві функції». Крім цього, вітамін С, каротиноїди, а також калій знижують рівень холестерину і допомагають серцю протистояти різним негативним факторам.

3. Покращує здоров’я нирок
Камені в нирках — одне з найболючіших і неприємних захврювань в житті людини, тому краще перестрахуватися. Livelovefruit.com стверджує, що кавун збільшує потік сечі, при цьому не навантажуючи нирки.

4. Покращує зір
Чим більше кавуна в раціоні — тим краще. Як стверджують фахівці, він позитивно впливає на здоров’я очей і покращує зір. Вітамін А, який міститься в ягоді, захищає від вікової макулярної дегенерації (хвороба, при якому уражається центральна зона сітківки).

5. Зміцнює кістки
Здоров’я потрібно берегти змолоду. Особливо це стосується кісток, які з віком стають більш крихкими. На щастя, у нас є прекрасний помічник — кавун. У ньому містяться лікопін і калій, які знижують ризик пошкодження кісток і травм суглобів.

За матеріалами Країна здоров’язагрузка...

Читайте також