Російські комуністи закликали до повного розриву з Україною

Російські комуністи закликали до повного розриву з Україною

Група депутатів від КПРФ на чолі з Сергієм Обуховим направила звернення президенту РФ Володимиру Путіну із закликом денонсувати Договір про дружбу, співробітництво і партнерство з Україною після «спроб диверсій в Криму».

 — Подібні дії українських силовиків вимагають прийняття Російською Федерацією невідкладних заходів, найбільш важливою і послідовноюз яких, з огляду на фактично остаточну відмову Києва від спроб нормалізації відносин з Росією, повинна стати денонсація Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією і Україною, — деться у зверненні депутатів до президента РФ.

У зверненні наголошується, «що раніше Україна була викрита в пособництві світовому тероризму, з яким Росія веде запеклу війну». Посилаючись на інформацію в ЗМІ, депутати звертають увагу, що «поліція заарештувала члена ІД («Ісламська держава», прим.ред) по імені Усама Хаят, який зізнався, що брав участь в угодах з купівлі зброї в Україні, а потім використовував Туреччину як маршрут для переправлення його до Сирії на підконтрольні ісламістам території» .загрузка...

Читайте також