Рештки бійців знайшли в городах

Рештки бійців знайшли в городах

На Дніпропетровщині пошуковці знайшли рештки бійців в городах місцевих жителів. Про це в соцмережі повідомила учасниця пошукової групи «Звільнення Кривбасу», волонтер Вікторія Симкина.

«Село Миколаївка Софіївського району. Німці використовували його як опорний пункт під час боїв за Хутір Високий. З тих пір в городах і садах його жителів лежать загиблі наші бійці. Вже 72 роки лежать. За деякими могилами доглядають досі, місцезнаходження інших вже стерлося з пам’яті», — повідомила вона.

Учасники пошукової експедиції підняли бійців з двох поховань. Всього — шестеро червоноармійців. Їх збираються перепоховати на меморіалі Хутора Високого.

«… Є підстави сподіватися, що вдасться повернути їм імена. І восени знову повернемося до Миколаївки. Постараємося знайти всіх. Деякі могили вже встановлені», — зазначила Симкина.

Нагадаємо, пошукова експедиція «Звільнення Кривбасу» натрапила на унікальну знахідку. За один день пошуковці виявили останки чотирьох німецьких солдат і при них три жетона і одна обручка з ініціалами.загрузка...

Читайте також

Коментарі