Український прокурор випадково пред’явив паспорт бойовика при огляді на прикордонному пункті

Український прокурор випадково пред’явив паспорт бойовика при огляді на прикордонному пункті

На прикордонному контрольному пункті Новотроїцьке в Донецькій області стався курйозний випадок: працівник прокуратури України при огляді пред’явив чужий паспорт, виданий на ім’я бойовика на прізвисько «Кабан», сам прокурор пояснив, що інцидент стався «помилково». Про це повідомив голова обласної поліції В’ячеслав Аброськін.

-Сьогодні на КПВВ «Новотроїцьке» чоловік, 1977 року народження, пред’явив паспорт громадянина України. Співробітники поліції перевірили за розшуковою базою і встановили, що це — бойовик «ДНР» на прізвисько «Кабан». Цей громадянин злякався і… пред’явив інший паспорт громадянина України на інше прізвище. І представився співробітником української прокуратури, — повідомив Аброськін на своїй сторінці в Facebook.

За результатами перевірки інформація про те, що це співробітник прокуратури, — підтвердилася.

-Як виявилося, це чинний (!) співробітник прокуратури. Повертався з окупованого бойовиками Донецька і «помилково» (його слова) на нашому посту пред’явив паспорт, що перебуває в оперативному розшуку бойовика, — зазначив Аброськін.

Сам прокурор зазначив, що документи «Кабана» використовував для проїзду через «блокпости ДНР».

Правоохоронці України продовжують розшук бойовика на прізвисько «Кабан», а цей випадок з прокурором був задокументований Нацполіцією і прокуратурою Донеччини.

Читайте також: Бойовики під Авдіївкою підірвали власні боєприпаси, поранений командир бригади – розвідказагрузка...

Читайте також

Коментарі