Турчинов запроонував відправити російським спецслужбам ящики з милом

Турчинов запроонував відправити російським спецслужбам ящики з милом

Секретар РНБО Олександр Турчинов висміяв заяви російських спецслужб про нібито закладення муляжів бомб в аеропорту Сімферополя українськими «диверсантами».

-Продовжується гучна кампанія-фіаско російських спецслужб та горе-пропагандистів під назвою «атака українців на Крим, — йдеться в заяві Турчинова, оприлюдненій на його сайті.

-За останньою версією офіційних російських видань, загін відчайдушних українських розвідників закладав у Криму вже не міни, а муляжі, щоб перевірити російських військових на пильність. Потім росіяни вели важкий бій з трьома українськими групами спецназу на цвинтарі, — зазначив він.

-Горезвісні російські військові понесли важкі втрати і не змогли затримати жодного українського розвідника. Замість цього російські пропагандисти жонглюють «іменами» і «позивними» українських «командос», які «нанесли важкі ураження» російським військам, злочинно принизивши їх міць та гідність, та без втрат повернулися на Батьківщину, — іронізує він.

За словами Турчинова, йому «особливо сподобався» пасаж про те, що муляжі мін були зроблені з мила та годинників.

-Варто відправити російським спецслужбам, військовим та пропагандистам декілька ящиків з милом для створення якісних муляжів та продовження пропагандистських «мильних» опер», — заявив секретар РНБО.

Читайте також: Турчинов анонсував звільнення всіх мобілізованих до кінця рокузагрузка...

Читайте також

Коментарі