Метою Путіна є повністю відрізати Крим - Березовець

Господар Кремля повністю провалив кампанію щодо визнання півострова російським. І тепер хоче домогтися реваншу під загрозою вторгнення в Україну. Про це у своїй сторінці в Facebook пише політтехнолог Тарас Березовець. 

Західні лідери здивовані. Чого ж добивається Путін? Адже все нібито вляглося, ЄС навіть погоджується зняти з Росії санкції вже взимку. Всі втомилися від постійної напруженості і хочуть миру. І найголовніше, заробляти. А цей Путін раптом все знову зруйнував. Ну навіщо, коли вже намітився прогрес?

На Заході не розуміють однієї фундаментальної речі. Путін не шукає стабільності. І ще я впевнений, що причина в тому, що Путін знову використовує слабкість Заходу проти нього.

Мертвий з точки зору активності західних політиків серпень ідеально підходить для ескалації. Так само було в 2008 році з Грузією. І на тлі Олімпіади. Тільки в Пекіні.

Як на мене, в грі Путіна все очевидно. Я вважаю, що зараз під загрозою розгортання нової широкомасштабної війни, зокрема силами російського угруповання в Криму, Путін буде шантажувати Україну і Захід, вимагаючи легітимізувати анексію українського півострова. Саме це і є метою провокації в Криму.

Путін за два роки повністю провалив кампанію щодо визнання анексованого півострова російським. І зараз прагнутиме домогтися повного реваншу під загрозою вторгнення в Україну. І єдине, що стоїть у нього на шляху, це українські збройні сили, які перебувають поки зовсім в іншому місці.

Путіну потрібна по можливості безкровна перемога шляхом залякування війною. Але якщо шантаж не спрацює, як це не страшно, потрібно бути готовим до того, що від погроз Путін може перейти до дій.

Я також вважаю, що в швидкій перспективі - залежно від успіху або неуспіху, - Росія повністю закриє доступ в Крим з України. Завдання - повністю відрізати півострів і розірвати будь-які зв'язки з Батьківщиною. До речі, не виключений варіант того, що Росія скоро запровадить візовий режим для всіх українських громадян.

Багато що проявиться вже на засіданні Радбезу ООН, де Путін і збирається, як я вважаю, озвучити свої вимоги.

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

В Дубае на службу поступает робокоп

К 2030 году в Дубае появится полицейский участок из одних роботов, первый робот-полицейский выходит на службу уже на этой неделе....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Луценко заявив, що в Україні не вистачає суддів

Однією з головних причин малої кількості вироків по вже переданим в суди звинуваченнями є кризова ситуація з чисельністю суддів в країні....