Співробітники санаторію прив'язали до стільця восьмирічну дівчинку і обливали її водою

\'\'\'\'\'\'
\r\n

У психоневрологічному санаторії \"Орлятко\" у Ворзелі під Києвом дівчинку прив\'язали до стільця і обливали водою. Про це в Facebook повідомив батько дівчинки Андрій Наливайко.

\r\n

За словами чоловіка, у його восьмирічної доньки Каті – гіперактивність. Вранці йому зателефонувала молодша дочка Аня і попросила терміново приїхати – мовляв, щось сталося. Наливайко приїхав до санаторію через півгодини.

\r\n

- Знайшов Аню. Вона розповіла, що Катя почала вередувати на процедурах і вона зараз в їдальні. Пішли разом туди. І тут починається. Перед носом у мене зачинилися двері. Вважаючи, що це Катя, я почав її кликати. У відповідь плач. Ми зібралися йти через другий вхід і тут, хтозна звідки, намалювалася тітка і стала смикати мене за руку, відводячи в протилежний бік, нібито зі мною хоче начмед поговорити. Я сказав, що всі розмови після того, як я побачу дитину. Зайшовши до їдальні, я тільки намагався не вбити всіх присутніх. Дитина прив\'язана до стільця, обличчя подряпане, руки в синцях, мокра (її обливали водою), – пише чоловік.

\r\nНаливайко відв\'язав дочку і повіз її додому. Молодша дочка захотіла залишитись в санаторії.\r\n\r\n- В понеділок увечері чергова сестра пообіцяла її задушити, якщо вона не перестане плакати (це в присутності і за словами її подружок), – додав він.\r\n\r\nПри цьому Наливайко визнав, що у його дитини є особливості. \"Так, з нею складно. Але я спілкувався з начмедом, завідуючою, лікарем-психіатром по лінії поведінки в разі проблем\", – зазначив він.\r\nПізніше в коментарі чоловік додав, що йому дзвонила начмед санаторію. \"Вибачалася. Каже, що збирає по персоналу пояснювальні. І що такі заходи були вжиті, щоб дитина не нашкодила собі. Мовляв, це перший випадок за весь її термін перебування на посаді\", – написав Наливайко.\r\n

Він також повідомив, що їздив з донькою до Охматдиту, де зафіксували побої. \"Дзвонили з Ірпінського РВВС. Запросили написати заяву. Писатимемо\", – підкреслив чоловік.

\r\n

- Діти не зайняті там взагалі нічим, вони від нудьги знемагають, ніяких розвиваючих ігор, ніяких вікторин, діти скаржилися що вдома в кімнаті їм краще, ніж там на природі. Коротше, педагогічна частина там взагалі збочена і запущена. Так-сяк зробили якусь гру типу зірниці один раз за місяць, так засудили невірно, діти ридали, що несправедливо. Коротше, там з дітьми працюють люди, які цих дітей на дух не переносять, – написала в коментарях Olga Tkachenko.

\r\n

Ситуацію також прокоментував Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

\r\n- Стосовно цієї ситуації я вже говорив із відповідними державними органами, які відповідають за захист дітей. Вони оцінюють ситуацію так: «Персонал просто хотів заспокоїти дівчинку»!!!! – ЦЕ ВСЕ, ЩО ВОНИ СКАЗАЛИ!!! Жодного слова про перевищення медперсоналом своїх повноважень в поводженні з дівчинкою, про неналежне виконання працівниками своїх обов’язків стосовно допущення бійки між дітьми, ні слова про те, що такі дії – є злочином по відношенню до дитини. Також хочу почути офіційну позицію щодо цієї ситуації МОЗу, МінСоцу, правоохоронних органів та міської влади, - написав він.\r\n\r\nЗа його словами, дивно, але після такого випадку з Катею, Аня – її молодша сестра – захотіла залишитись в закладі. Вона сказала, що хоче «відпочити» від сестри і побути з друзями.

Рекомендуємо прочитати

Ученые обяснили, почему людям не нравится свой голос в записи

Новое исследование Университетского колледжа Лондона объясняет, почему людям не нравится свой голос в записи....

Це може бути цікавим

Іноземні інвестори можуть отримати посвідку на проживання в Україні

Петро Порошенко підписав документ, який дозволяє іноземним інвесторам претендувати на громадянство України....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

По книге автора Игры Престолов снимут новый сериал

Американский телеканал Syfy заказал пилотный эпизод нового сериала, в основу сюжета которого ляжет произведение Джорджа Мартина "Ночной полет"....