Правління банку «Михайлівській» підозрюють у розкраданні 870 мільйонів

Правління банку «Михайлівській» підозрюють у розкраданні 870 мільйонів

Прокуратура Києва підозрює колишнього голову правління банку «Михайлівський» Ігоря Дорошенка в розкраданні 870 мільйонів гривень.

— Прокуратурою Києва повідомлено про підозру голові правління ПАТ «Банк Михайлівський» за фактом розкрадання 870 мільйонів гривень банківських коштів та доведення банку до неплатоспроможності. Службовцю інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 та ст. 218-1 КК України, — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що Дорошенко разом з невстановленими досудовим слідством особами реалізував злочинну схему, за допомогою якої з банку було виведено багатомільйонну суму грошей вкладників.

— Зловживаючи своїм службовим становищем, голова правління на основі незаконного договору перерахував 870 мільйонів гривень на рахунок підприємства з ознаками фіктивності, — йдеться в повідомленні.

Службовця затримали у ході спільної операції прокуратури міста Києва, ГУ НП та працівників СБУ. Наразі готується клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідство триває.

Читайте також: Затриманий у Криму український «диверсант» заявив про плани підірвати аеропортзагрузка...

Читайте також