Українська «ДРГ» в Криму: Росія шукає винного у зриві туристичного сезону

Українська «ДРГ» в Криму: Росія шукає винного у зриві туристичного сезону

Міністр соціальної прлітики прокоментував останні провокації з боку Росії.

Про це Павло Розенко розповів на своїй сторінці в Facebook.

 — Окрім того,що вже сказано-пересказано про останні провокації з боку РФ додам ще два моменти, — зауважив він.

Перший: через такі дії на міжнародному рівні Росія хоче відійти від дискусії на тему «чий Крим?» бо для неї він є програшний. А запустити іншу дискусію вже на тему: «а был ли мальчик?» (українська ДРГ).
В цьому контексті дуже важливо всім нам і нашим партнерам ще й ще раз публічно нагадати, що Крим був, є і буде невідємною частиною України.

Друге: сьогодні зранку з»явилися нові акценти російської пропаганди у цій історії — «вони хотіли зірвати курортний сезон». А ось це вже мулька виключно для внутрішнього вжитку. Мобілізація електорату називається.

 — Ні для кого не секрет, що після трьох останніх провальних курортних сезонів та фразочек типу: «Денег нет, но вы там держитесь» рейтинг російської влади в Криму обвалився до історичного мінімуму. Вибори скоро, підтримка потрібна, а народ бурчить, — зауважив він.

Що треба зробити: знайти винного у всіх бідах та провалі курортних сезонів. Ясна річ, що це не російські війська, які захопили Крим і не санкції, а злісні «українські ДРГ», що не дають спокою.загрузка...

Читайте також