«Більшість не може помилятися» — таку фразу буде використовувати російська пропрезидентська сила «Єдина Росія» для агітації громадян.

В методичці, підготовленій для агітаторів «Єдиної Росії», пропонується пояснювати громадянам, що ця партія представляє більшість росіян, а «більшість не може помилятися». Брошура під назвою «Агітатор» виявилася в розпорядженні РБК.

Інший аргумент на користь партії звучить наступним чином: «Якщо не «Єдина Росія», то хто? Уявіть собі Росію під владою будь-якої наявної політичної опозиції». У брошурі також говориться, що «Єдина Росія» — це «партія тих, кому Крим дорожче Куршевеля».

Агітаторам «Єдиної Росії» рекомендується пояснювати громадянам, що партія прийшла до влади недавно і «знаходиться на самому початку свого великого політичного шляху». У розділі про внески на капітальний ремонт йдеться, що аварійне житло дісталося «від комуністів з радянських часів». На питання про підвищення пенсійного віку агітатори повинні відповідати, що він «вимагає дуже ретельного опрацювання та широкої суспільної дискусії».

Інший аргумент на користь єдиноросів — підтримати обраний Володимиром Путіним курс. Автори при цьому погоджуються, що, можливо, занадто повільно змінюється країна. «Але більш швидкий шлях — шлях революцій, а це руйнування», — наполягають вони.

Агітаторів не бентежить, що дані фрази і засоби переконання родом із нацистської Німеччини.загрузка...

Читайте також

Коментарі