У соцмережах заступились за гімнастку, з якої кепкували через фігуру

У соцмережах заступились за гімнастку, з якої кепкували через фігуру

Інтернет-користувачі, обурені глузуванням над мексиканської гімнасткою Алексой Морено, яка представляє свою країну на Олімпіаді в Ріо, виступили на її захист, пише Huffington Post.

Після закінчення останнього виступу 22-річної дівчини на неї посипався шквал образливих коментарів, автори яких дорікали Морено за її неспортивну зовнішність.

— Так у неї тіло як у двох гімнасток, разом узятих. Їй варто було б сісти на дієту, перш ніж їхати на Олімпіаду, — написав один з користувачів. Інші ж порівнювали спортсменку зі свинею і пропонували залишити олімпійські амбіції, вирушивши на чемпіонат з поїдання хот-догів.

У відповідь на образи, які посипалися на адресу Морено, інші користувачі соцмережі вирішили підтримати дівчину, засудивши бодішеймерів і висловивши захоплення в її адресу.

— Гей ви, все ті люди, що ображають Алексу Морено: у свої 22 вона вже досягла таких висот, які вам навіть не світять, — відповідали захисники дівчини.

— Виступ Олекси було приголомшливим. І виглядає вона теж приголомшливо, — писали вони.

Алекса Морено представляла свою країну відразу в декількох дисциплінах — в тому числі в опорних стрибках і вправах на брусах. Уже сам факт її виступу на Олімпіаду є важливим досягненням для Мексики, адже гімнасти їх цієї країни ніколи не вважалися фаворитами і взагалі рідко беруть участь в Іграх.загрузка...

Читайте також