Росія погрожує прямим ракетним ударом по території України

Росія погрожує прямим ракетним ударом по території України

Так званий «військовий експерт» Віктор Мураховський розповів, що, на його думку, означає «напад українських диверсантів на Крим», і як на це повинна реагувати Росія.

 — В Україні діє ціла плеяда збройних груп, які не підкоряються ні уряду України, ні Генеральному штабу. Але я не виключаю, що ці люди могли бути підготовлені в Розвідувальному управлінні Генштабу, оскільки військово-політична верхівка України не може існувати в мирних умовах, — розповів він російським ЗМІ.

Вони можуть заперечувати що завгодно, але факт в тому, що Захід вже втомився від них. Українська влада розуміє, що чим менше США і Євросоюз будуть відчувати до них інтерес, тим менше ці країни будуть надавати їм фінансову допомогу. За допомогою цієї диверсії Київ може спробувати переламати тенденцію на зниження агресії та спробувати випросити у Заходу ще більшу підтримку, — припустив Муроховскій.

Крім цього, за його словами, «Москва повинна попередити Київ, що якщо провокації будуть продовжені, буде адекватна відповідь в рамках міжнародної угоди по боротьбі з тероризмом».

 — Оскільки Росія і Україна не знаходяться в стані війни, дії української ДРГ цілком можуть бути розглянуті як терористичні. Це означає, що Росія має право при необхідності нанести удар по терористичних базах, розміщених на території України, — підсумував він.загрузка...

Читайте також

Коментарі