Екс-начальник райуправління, в якому загинув Ігор Індило, продовжує працювати в поліції

Екс-начальник райуправління, в якому загинув Ігор Індило, продовжує працювати в поліції

Одіозний полковник міліції Ігор Гринцевич, який очолював Шевченківське райуправління міліції столиці, наразі працює заступником начальника — начальником кримінальної поліції ГУ в Чернігівській області.

Як повідомляє Соцпортал з посиланням на власні джерела, Гринцевич пройшов переатестацію у якості працівника Державної служби охорони, що було зробити значно простіше, ніж у якості поліцейського. Однак це не стало на заваді для прийняття його на керівну посаду в НП Чернігівщини.

Як відомо, у 2010 році в Шевченківському райуправлінні загинув 20-річний студент Ігор Індило: відповідно до офіційної версії, він сам кілька разів падав на підлогу вниз головою, поки не помер. В результаті серії масових протестів проти поліцейського насильства тодішнього начальника РУ Петра Мірошниченка відсторонили, а його місце зайняв заступник Гринцевича.

Також певний розголос у пресі мала справа 2008-го року громадянина Грузії Тамаза Кардави. За словами потерпілого, відеозізнання якого опубліковано на YouTube, Гринцевич брав безпосередню участь в тортурах затриманих. Ці свідчення підтверджені медичними документами і довідками: Кардава пролежав у лікарні два місяці. Крім Гринцевича, за його словами, в тортурах брало участь ще четверо міліціонерів, але ніхто не був покараний. Як вказано вище, незабаром Гринцевич став начальником райвідділу.

До того ж, за даними видання Антикор, під час Майдану Гринцевич був у числі вербувальників «тітушок», а також має відношення до катувань і зникнень активістів. Видання Досье доповнює цю інформацію зв’язками з криміналітетом.

Варто зауважити, що, не зважаючи на це, одразу після Майдану у березні 2014 року наказом Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Гринцевич був назначений начальником Головного управління МВС України в Київській області. Але через негативний резонанс його незабаром замінив Вадим Троян.

Деякий час після цього, за даними джерела видання, Гринцевич працював у транспортній міліції, а після її ліквідації переїхав до Чернігівської області, де вже «осіла» частина колишнього керівництва Шевченківського райуправління.

Окрім того,  деякі екс-міліціонери кардинально змінили не тільки регіон проживання, а й сферу діяльності. Наприклад, наступник Гринцевича у Шевченківському РУ Руслан Осіпенко наразі числиться в ДСНС.загрузка...

Читайте також

Коментарі