Екс-начальник райуправління, в якому загинув Ігор Індило, продовжує працювати в поліції

Одіозний полковник міліції Ігор Гринцевич, який очолював Шевченківське райуправління міліції столиці, наразі працює заступником начальника - начальником кримінальної поліції ГУ в Чернігівській області.

Як повідомляє Соцпортал з посиланням на власні джерела, Гринцевич пройшов переатестацію у якості працівника Державної служби охорони, що було зробити значно простіше, ніж у якості поліцейського. Однак це не стало на заваді для прийняття його на керівну посаду в НП Чернігівщини.

Як відомо, у 2010 році в Шевченківському райуправлінні загинув 20-річний студент Ігор Індило: відповідно до офіційної версії, він сам кілька разів падав на підлогу вниз головою, поки не помер. В результаті серії масових протестів проти поліцейського насильства тодішнього начальника РУ Петра Мірошниченка відсторонили, а його місце зайняв заступник Гринцевича.

Також певний розголос у пресі мала справа 2008-го року громадянина Грузії Тамаза Кардави. За словами потерпілого, відеозізнання якого опубліковано на YouTube, Гринцевич брав безпосередню участь в тортурах затриманих. Ці свідчення підтверджені медичними документами і довідками: Кардава пролежав у лікарні два місяці. Крім Гринцевича, за його словами, в тортурах брало участь ще четверо міліціонерів, але ніхто не був покараний. Як вказано вище, незабаром Гринцевич став начальником райвідділу.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OnPt5afPJ1A

До того ж, за даними видання Антикор, під час Майдану Гринцевич був у числі вербувальників "тітушок", а також має відношення до катувань і зникнень активістів. Видання Досье доповнює цю інформацію зв'язками з криміналітетом.

Варто зауважити, що, не зважаючи на це, одразу після Майдану у березні 2014 року наказом Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Гринцевич був назначений начальником Головного управління МВС України в Київській області. Але через негативний резонанс його незабаром замінив Вадим Троян.

Деякий час після цього, за даними джерела видання, Гринцевич працював у транспортній міліції, а після її ліквідації переїхав до Чернігівської області, де вже "осіла" частина колишнього керівництва Шевченківського райуправління.

Окрім того,  деякі екс-міліціонери кардинально змінили не тільки регіон проживання, а й сферу діяльності. Наприклад, наступник Гринцевича у Шевченківському РУ Руслан Осіпенко наразі числиться в ДСНС.

Рекомендуємо прочитати

Езда следом оказалась универсально аварийной

Несмотря на распространенность дорожных аварий факторы риска опасного вождения исследованы слабо....

Це може бути цікавим

Близько 70% громадян України не задоволені ситуацією в країні

Більшість українців вважає, що держава розвивається не в тому напрямку....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Как можно заставить Путина перестать врать

Президент России Владимир Путин врет и об истории, и о политике только тогда, когда на его ложь закрывают глаза....