Як боротися з тарифним безладом: покрокова інструкція

Як боротися з тарифним безладом: покрокова інструкція

За півтора роки боротьби з тарифним безладом, «Тарифна мобілізація» випробувала масу інструментів для захисту споживачів.

Учасники ТМ зверталися з позовами до судів, писали звернення депутатам та урядовцям, міжнародним експертам, керівникам «Великої четвірки» й уповноваженому з прав людини – у відповідь всі кажуть, що розуміють проблему, але для її вирішення не зроблено нічого.

Тому зараз очевидно: якщо споживачі хочуть змінити ситуацію, іншого виходу, крім як масово заявити про свій протест, немає.

Якщо Ви незгодні з тарифами на газ, тепло та гарячу воду, які є абсолютно економічно необґрунтованими, якщо Ви не хочете дарувати монополіям з власної кишені від 50 % до 100% від доходу своєї сім’ї, вихід один – не платити!

Проте все потрібно робити з розумом – Ви маєте розуміти всі ризики та знати, як їх нівелювати.

Тому ТМ вирішила «озброїти» споживачів важливою інформацією, аби вони в будь-який момент знали, як поводитися та як саме захищати свої права. Неплатежі не є нашою самоціллю — це лише інструмент для досягнення мети.

Адже масове ненадходження коштів на рахунки монополістів-постачальників послуг стане для них неабиякою проблемою.

«Давайте влаштуємо владі шокову терапію, аналогічну тій, яку вона організувала нам з Вами! Ми переконані, що масова акція платіжної непокори сприятиме тому, що квитанції українців суттєво зменшаться. Революцію у сфері житлово-комунального господарства ми повинні робити власними руками, бо інакше й надалі будемо отримувати неякісні послуги за нечувані завищені кошти, аж поки «комуналка» не витягне в нас абсолютно всі заощадження», — коментують укладачі методички «Тарифної мобілізації«.

Тож, у цій методичці можна дізнатися:

✓ в якому випадку можуть накласти арешт на Ваше майно?

✓ чи є обов’язковим типовий договір про надання комунальних послуг, яку роль він відіграє, коли справа доходить до суду; ✓ за яких умов Вас можуть відключити від мереж;

✓ що таке реструктуризація заборгованості, наскільки вона вигідна та що для неї потрібно зробити; ✓ як відбувається примусове стягнення заборгованості через суд;

✓ судовий наказ: що це, які загрози несе та як його скасувати?

✓ що робити у випадку, якщо Ви отримали позов до суду?

✓ що таке позовна давність, і як її застосовувати?

✓ як добитися перерахунку суму заборгованості?загрузка...

Читайте також

Коментарі