Як боротися з тарифним безладом: покрокова інструкція

\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'
\r\n

За півтора роки боротьби з тарифним безладом, «Тарифна мобілізація» випробувала масу інструментів для захисту споживачів.

\r\n

Учасники ТМ зверталися з позовами до судів, писали звернення депутатам та урядовцям, міжнародним експертам, керівникам «Великої четвірки» й уповноваженому з прав людини – у відповідь всі кажуть, що розуміють проблему, але для її вирішення не зроблено нічого.

\r\n

Тому зараз очевидно: якщо споживачі хочуть змінити ситуацію, іншого виходу, крім як масово заявити про свій протест, немає.

\r\n

Якщо Ви незгодні з тарифами на газ, тепло та гарячу воду, які є абсолютно економічно необґрунтованими, якщо Ви не хочете дарувати монополіям з власної кишені від 50 % до 100% від доходу своєї сім’ї, вихід один – не платити!

\r\n

Проте все потрібно робити з розумом – Ви маєте розуміти всі ризики та знати, як їх нівелювати.

\r\n

Тому ТМ вирішила «озброїти» споживачів важливою інформацією, аби вони в будь-який момент знали, як поводитися та як саме захищати свої права. Неплатежі не є нашою самоціллю — це лише інструмент для досягнення мети.

\r\n

Адже масове ненадходження коштів на рахунки монополістів-постачальників послуг стане для них неабиякою проблемою.

\r\n

\"Давайте влаштуємо владі шокову терапію, аналогічну тій, яку вона організувала нам з Вами! Ми переконані, що масова акція платіжної непокори сприятиме тому, що квитанції українців суттєво зменшаться. Революцію у сфері житлово-комунального господарства ми повинні робити власними руками, бо інакше й надалі будемо отримувати неякісні послуги за нечувані завищені кошти, аж поки «комуналка» не витягне в нас абсолютно всі заощадження\", - коментують укладачі методички \"Тарифної мобілізації\".

\r\n

Тож, у цій методичці можна дізнатися:

\r\n

✓ в якому випадку можуть накласти арешт на Ваше майно?

\r\n

✓ чи є обов’язковим типовий договір про надання комунальних послуг, яку роль він відіграє, коли справа доходить до суду; ✓ за яких умов Вас можуть відключити від мереж;

\r\n

✓ що таке реструктуризація заборгованості, наскільки вона вигідна та що для неї потрібно зробити; ✓ як відбувається примусове стягнення заборгованості через суд;

\r\n

✓ судовий наказ: що це, які загрози несе та як його скасувати?

\r\n

✓ що робити у випадку, якщо Ви отримали позов до суду?

\r\n

✓ що таке позовна давність, і як її застосовувати?

\r\n

✓ як добитися перерахунку суму заборгованості?

Рекомендуємо прочитати

Под Киевом легковой автомобиль убил лося

На трассе под Киевом случилось дорожно-транспортное происшествие, в результате которого погиб лосьОб этом сообщает "Киев Оперативный" на своей странице в Facebook, пер....

Це може бути цікавим

В отношении ответственных за уборку от пыли возбудили дело

В Петербурге возбуждено дело в отношении лиц, ответственных за уборку улиц от пыли....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Київрада заборонила вилов бездомних котів

Вчор на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про заборону на вилов безпритульних котів у Києві....