Як боротися з тарифним безладом: покрокова інструкція

\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'
\r\n

За півтора роки боротьби з тарифним безладом, «Тарифна мобілізація» випробувала масу інструментів для захисту споживачів.

\r\n

Учасники ТМ зверталися з позовами до судів, писали звернення депутатам та урядовцям, міжнародним експертам, керівникам «Великої четвірки» й уповноваженому з прав людини – у відповідь всі кажуть, що розуміють проблему, але для її вирішення не зроблено нічого.

\r\n

Тому зараз очевидно: якщо споживачі хочуть змінити ситуацію, іншого виходу, крім як масово заявити про свій протест, немає.

\r\n

Якщо Ви незгодні з тарифами на газ, тепло та гарячу воду, які є абсолютно економічно необґрунтованими, якщо Ви не хочете дарувати монополіям з власної кишені від 50 % до 100% від доходу своєї сім’ї, вихід один – не платити!

\r\n

Проте все потрібно робити з розумом – Ви маєте розуміти всі ризики та знати, як їх нівелювати.

\r\n

Тому ТМ вирішила «озброїти» споживачів важливою інформацією, аби вони в будь-який момент знали, як поводитися та як саме захищати свої права. Неплатежі не є нашою самоціллю — це лише інструмент для досягнення мети.

\r\n

Адже масове ненадходження коштів на рахунки монополістів-постачальників послуг стане для них неабиякою проблемою.

\r\n

\"Давайте влаштуємо владі шокову терапію, аналогічну тій, яку вона організувала нам з Вами! Ми переконані, що масова акція платіжної непокори сприятиме тому, що квитанції українців суттєво зменшаться. Революцію у сфері житлово-комунального господарства ми повинні робити власними руками, бо інакше й надалі будемо отримувати неякісні послуги за нечувані завищені кошти, аж поки «комуналка» не витягне в нас абсолютно всі заощадження\", - коментують укладачі методички \"Тарифної мобілізації\".

\r\n

Тож, у цій методичці можна дізнатися:

\r\n

✓ в якому випадку можуть накласти арешт на Ваше майно?

\r\n

✓ чи є обов’язковим типовий договір про надання комунальних послуг, яку роль він відіграє, коли справа доходить до суду; ✓ за яких умов Вас можуть відключити від мереж;

\r\n

✓ що таке реструктуризація заборгованості, наскільки вона вигідна та що для неї потрібно зробити; ✓ як відбувається примусове стягнення заборгованості через суд;

\r\n

✓ судовий наказ: що це, які загрози несе та як його скасувати?

\r\n

✓ що робити у випадку, якщо Ви отримали позов до суду?

\r\n

✓ що таке позовна давність, і як її застосовувати?

\r\n

✓ як добитися перерахунку суму заборгованості?

Рекомендуємо прочитати

Трамп хоче розслідувати зв'язки Клінтон з Росією

Президент США Дональд Трамп у відповідь на заяви про зв'язки членів його команди з Росією закликав до розслідування російських контактів його опонента у передвиборчих перегонах Гілларі Клінтон....

Це може бути цікавим

У Музеї авіації пройдуть дитячі перегони на педальних машинах

29-30 квітня на території Музею авіації у Жулянах відбудуться дитячі перегони на педальних машинах....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Депутат: Для України і українців немає жодної різниці між Путіним та Навальним

Для України і українців немає жодної різниці між Путіним та Навальним, заявив народний депутат України Ігор Мосічук....