Що відбувається в організмі після 5 чашок чаю в день

Що відбувається в організмі після 5 чашок чаю в день

Чай без цукру втамовує спрагу, позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, позбавляє від токсинів і «поганого» холестерину, але тільки якщо вживати напій в міру. Що буде, якщо ви переп’єте чаю?

Підвищує температуру
Напевно ви з дитинства знаєте, що найдешевший, найбільш простий і ефективний засіб від застуди — чай з медом. Але зелений напій містить в складі теофілін, речовина, яка впливає на підвищення температури. Якщо наступного разу будете лікуватися чаєм, пам’ятайте, що краще вживати чорний і в помірній кількості.

Кофеїн в чаї
Ми звикли думати, що кофеїн міститься тільки в каві, тому на ніч сміливо можна випити чашку-другу чаю. Необхідно знати, що чай також містить кофеїн, а надмірне його вживання здатне вимити магній і кальцій з організму. Врахуйте це, коли будете заварювати собі 4-5 чашку чаю.

Безсоння
Якщо ви боретеся з безсонням, не рекомендуємо вживати чай. Напій шкідливий у великій кількості, так як бадьорить. А ось з самого ранку на сніданок — пийте на здоров’я!

Не варто пити тим, хто годує грудьми
Годуючі грудьми часто відмовляються від кави на користь чаю. Шкода чаю у великих кількостях в тому, що напій потрапляє в грудне молоко, а потім і в організм дитини, викликаючи у вашого чада порушення з сном.

Шкода для шлунково-кишкового тракту
Непомірний прийом чаю здатний відбитися на роботі шлунково-кишкового тракту. З’являться різі і спазми. Людям, які мають гастрит або виразкову хворобу, чай взагалі протипоказаний.

За матеріалами Країна здоров’язагрузка...

Читайте також

Коментарі