Розенко образився на «захисників прав людей з Донбасу»

Розенко образився на «захисників прав людей з Донбасу»

Міністр соціальної політики Павло Розенко прокоментував ситуації з протестами під своїм помешканням.

 — Півтора десятка одягнутих в по-багатому зроблені однотипні футболки молодих, кремезної статури парубків сідають в комфортабельні автобуси (другий спеціально замовлений для ЗМІ). Їдуть, в далеку подорож. Їдуть захищати права «людей з Донбасу». Напружені, важка місія перед ними поставлена, — відзначив він на своїй сторінці у Facebook.

Напевно їдуть у військомат щоби поповнити ряди української армії та очистити Донбас від терористично-путінської наволочі? «Та нє, ссикотно якось…» (думки одного учасника події).

А може їдуть в окупований Донецьк-Луганськ щоби там, під стінами окупаційної влади висловити свій рішучий протест Захарченку-Плотніцькому проти порушення соціальних прав «земляков»? «Та нє, там небезпечно, ще на підвал посадять, воно нам треба?»

Але вихід є. «Їдемо за 15 кілометрів від Києва рішуче боротися із 75-ти літньою мамою віце-прем»єр міністра. Там безпечно. Ми ж знаємо, що вдома вона буде сама. Попресуємо, познущаємось, знімем пару класних селфі!». Ну звісно, в Україні ж демократія.

Про вчорашні події вже багато написано. Дякую всім хто підримав мою маму і родину в цей важкий момент. Додам лише один штрих із аналізу вчорашніх подій.

Так, ситуацію в країні системно розхитують (Pavlo Nuss) , так є ознаки відродження Антимайдану (Юрій Тандит) але є ще інше.

ГПУ почало «посадки» топ-гегіоналів. Поплічників Януковича та організаторів параду сепаратизму в Україні. Відразу їх зграя підняла голови, відразу пішла «ответка». На нас, на наші родини, близьких. Класичні регіоналівські методи «дискусій». Нічні дзвінки, шантаж, погрози, тиск на дітей та батьків.

В мене лише одне прохання до Юрій Луценко, Юро, не зупиняйся. Вперед і лише вперед. А ми і наші родини витримаємо. І не таке витримували. Загартування на трьох майданах пройшли. Лариса Сарган Arsen Avakov

P.S. Важливо.

— Чому Ви приїхали до нас в село?
— Да просто, позвонили и попросили меня.
— Ви переселенець хіба?
— Та нет, просто попросили.
— Є якісь претензії до Павла Розенка?
— Да нет вроде, вот субсидию мне в прошлом году оформили.
— Так якого х.. ти тут робиш?
— Да попросили, но вы передайте Розенко, что я очень извиняюсь. Не сказали мне, что тут такой ужас будет…
(із діалогу мешканців села Погреби із «протестувальниками»)загрузка...

Читайте також

Коментарі