Після свого масштабного весняного туру по Україні група VOSMOY на численні прохання знову повертається Атлас.

На цей раз — з новою програмою «Залізо та сіль».

Місце: клуб Атлас, Київ, вул. Січових Стрільців (колишня. Артема), 37/41
Дата 8 вересня 2016 року

Квитки: від 100 грн,
Зустріч Вконтакте
Зустріч Facebook

Група VOSMOY везе в Україну нову програму «Залізо та сіль». Назва красномовно говорить про те, що до улюблених «залізним» хітам-блокбастерів на цей раз додадуться нові композиції, здатні роз’їдати навіть самі луджені серця своєю відвертістю.

Також на радість шанувальникам спеціальним гостем концерту стануть найяскравіші представники українського гранжу — група Fontaliza. Їх спільні пісні встигли почути гості кількох фестивалів цього літа, де групи були сусідами в лайнапі. А на цьому концерті вони вперше стануть не експромтом, а анонсованим подарунком для любителів гримучих сумішей.

Фронтменом і рушійною силою групи VOSMOY є Антон Восьмой. Його талант відзначили Діана Арбеніна, Віра Полозкова, Євген Маргуліс, Михайло Козирєв і визнали його одним з найяскравіших гранжевих виконавців всього пострадянського простору. Як результат — перемога в міжнародному конкурсі «Крок-Рок» на телеканалі «СТС» з призом в мільйон рублів.

Підтримав переможця і журнал «Сноб», який визначив стиль Антона так: «Він грає пост-гранж: хрипким голосом, що зривається він співає повні туги пісні, смутно нагадують творчість Курта Кобейна і Тома Йорка».

Антон встиг пограти з різними музикантами і поекспериментувати зі складом. На даний момент VOSMOY — це дует, який в своєму активі має три альбоми. Останній з них — лонгплей Junk! Junk! Junk! — вийшов 3 січня 2016 року. Український тур на його підтримку тривав 45 днів, порадувавши не тільки меломанів мільйонників, а й міста Західної України, і прифронтові Слов’янськ і Краматорськ.

8-го вересня VOSMOY знову повернеться в столицю. Презентація нової програми відбудеться в клубі Атлас.

Група VOSMOY в мережі.загрузка...

Читайте також

Коментарі